SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Split partia 2x w tyg. Proszę o ocenę i poprawki.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 899
Może być tak?

przedramiona:
-uginanie podchwytem 2s
-uginanie nachwytem 2s

brzuch:
-unoszenie nóg w zwisie 2s
-skłony na ławce skosnej 2s
-skłony z uniesionymi nogami 2s

I jeszcze jedno pytanko: przysiad wykroczny mam robić na przemian, czy najpierw jedną nogą, a potem drugą?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
przedramiona moga w sumie być- choc też dałbym jkaies dwie wersje jak inne grupy.

brzuch także np;
-unoszenie nog w zwisie 3s
-opad boczny 3s

-allahy 3s
-spinnaie ze skrętem 3s

raczej najpierw jedna noga nastepnie druga.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-11-03 17:11:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 899
Aha. Już raczej nie mam żadnych pytań. Narazie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proźba o przerobienie planu na masowy+siła klatka

Następny temat

HST do oceny

electro
Polecane artykuły