Yo :)
od 3 miechow chodze na silownie,do tego caly dzien deskorolka albo bieganie 2h,zeszlo 3kg ale od niedawna dopiero stosuje diete. I chcialbym zebyscie mi ja ocenili (rozpiskek nie robie bo nie ma sensu)
sniadanie (przed szkola) kromka ciemnego pieczywa z nutellą/serkiem wiejskim
obiad - ryż z śmietaną i owocami / warzywami (cukinia,papryka,kiełki itp) / pierś z kurczaka + surówka / ryba + surówka
na kolacje jem albo serek wiejski z cebulą i papryką albo tuńczyka z cebulą.
Nie jem żadnych slodyczy,nawyk chodzenia do lodowki zamienilem na marchewki :) (marwitki) np ide po cos slodkiego to otwieram lodowke i biore małą marchewkę :P
biore blonnik taki marketowy 2 razy dziennie lyzeczke.
pije tylko wode i nie jadam zadnych slodyczy..
czy to dobra dieta jak na moj wiek?
od 3 miechow chodze na silownie,do tego caly dzien deskorolka albo bieganie 2h,zeszlo 3kg ale od niedawna dopiero stosuje diete. I chcialbym zebyscie mi ja ocenili (rozpiskek nie robie bo nie ma sensu)
sniadanie (przed szkola) kromka ciemnego pieczywa z nutellą/serkiem wiejskim
obiad - ryż z śmietaną i owocami / warzywami (cukinia,papryka,kiełki itp) / pierś z kurczaka + surówka / ryba + surówka
na kolacje jem albo serek wiejski z cebulą i papryką albo tuńczyka z cebulą.
Nie jem żadnych slodyczy,nawyk chodzenia do lodowki zamienilem na marchewki :) (marwitki) np ide po cos slodkiego to otwieram lodowke i biore małą marchewkę :P
biore blonnik taki marketowy 2 razy dziennie lyzeczke.
pije tylko wode i nie jadam zadnych slodyczy..
czy to dobra dieta jak na moj wiek?
Krzysztof Piekarz
