Witam wlasnie planuje rozpoczac 3 cykl i zastanawiam sie czy wybralem odpowiednie odzywki mam 20 lat 186cm wzrostu i 100kg wagi z tym ze jestem bardziej ubity niz gruby cwicze od ok roku z 3 miesieczna przerwa
chcial bym zeby mi doradzono czy jest to dobre polaczenie ??? jak najlepiej dawkowac takie odzywki (planuje cwiczyc 4 dni w tyg) i jakie odzywki polecacie jesli chodzi o mono bialko oraz bcaa bo storm oraz xplode to wiadomo
Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi
chcial bym zeby mi doradzono czy jest to dobre polaczenie ??? jak najlepiej dawkowac takie odzywki (planuje cwiczyc 4 dni w tyg) i jakie odzywki polecacie jesli chodzi o mono bialko oraz bcaa bo storm oraz xplode to wiadomo
Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi

Krzysztof Piekarz