SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile trwa cykl massacra? i co potem ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
witam.
ile powinien trwać cykl na massakrze i ile potem przerwy ? bo następny cykl planuje na mono + może nitrobolon?. ( oczywiście dieta w miarę jest i białko ). pomocy

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 19

Waga: 67

Wzrost: 162

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : -

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
i dawkuje jak kolega MajkelTSW napisał ;) . potem w odpowiednim temacie pokażę fotki z przed cyklu i po ;) pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Cykl 6-8 tyg i tyle samo przerwy minimum.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
j/w dodam tylko że to nie chdzi tylko o dany produkt ale każdy który zawiera kreatyne powinien tak wyglądać i potem identyko przerwa minimm.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
aha ok dzięki Panowie! a dawkuje to dobrze ? w dnt po obiedzie a w dt przed treningiem.
a białko w dnt rano i wieczorem w dt rano przed treningiem i po treningu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Dokup mono https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis222.html

DT:Massacra przed 5g mono po
DNT:5g mono rano
Jesli nie dokupisz to zamiast 5g mono w DNT daj massacre a w DT tylko 1 porcja przed
Białko po treningu 1 porcja a rszte to jak masz braki do posiłkow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
Kolego 5g massacry to nie za mało ? 1 porcja to 55g chyba ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Jakie 5g massacry?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
chodzi o 5g mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
ahaaaaa ;DDD ok dzieki wielkie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11356
6-8 to standard, można ciągnąć i 10-12 przy odpowiednim postępowaniu i założeniach. Jednak Tobie wystarczy tak jak napisali panowie powyżej.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 261
jeśli chodzi o mój wzrost to mam 172 a nie 62 pomyliło mi się ;d .

co do mono to dokupiłem z aminostar 300 tbl : http://www.fitness.cz/images/big/aminostar-creatine-monohydrate-300tbl.jpg 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer dla początkującego

Następny temat

Pomoc w dawkowaniu supli

electro
Polecane artykuły