Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
52
Witam wszystkich,
poszukuję osób z Warszawy, które tak jak ja czują się oszukane przez szanownych biznesmenów z Gymnasiona. Wiem, że nasza sytuacja jest zła ale może jest jeszcze jakaś nadzieja na odzyskanie pieniędzy z niewykorzystanych karnetów lub wykorzystanie ich na Puławskiej a nie w jakiejś dziurze. Chciałbym zebrać jak największą liczbę osób i udać się do dobrej kancelarii prawnej po poradę.
Może uda się skorzystać z pozwu zbiorowego - razem zawsze łatwiej i taniej.
Szacuny
2
Napisanych postów
578
Wiek
47 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
12700
czytaj uważnie młody
spółka ogłosiła upadłość-bo ci zaraz ktoś wciśnie swoją kartę dożywotnią i będziesz ją mógł sobie postawić na półce obok kolekcji dopalaczy...:)
If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar
Szacuny
2
Napisanych postów
578
Wiek
47 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
12700
sprawa nie warta zachodu-zapewnili siłownie zastępczą
ogłosili upadłość
sensowna walka wyłącznie po zebraniu konkretnej grupy z karnetami rocznymi, ponieważ oni ponieśli największe straty
If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
52
Jak ktoś utopił 200-300 zł to faktycznie szkoda czasu ale dużo osób miało karnet roczny i półroczny nie mówiąc już o 450 sprzedanych karnetach dożywotnich. Ja niestety kupiłem ten diament i jestem 2000zł w plecy.
Szacuny
2
Napisanych postów
578
Wiek
47 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
12700
to konkretna kasa
mimo wszystko droga sądowa długa i uciążliwa
ewentualnie z masy upadłościowej-zgłoszenie jest darmowe
ale jak im coś w ogóle zostało:)
to co mają zrobić Ci z dożywotnimi teraz?mają dożywotni w niku?
If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
52
Też kiedyś ćwiczyłem w garażu bo nie miałem na siłkę ale wtedy miałem 15lat a na wszystko zapracowałem sam.
Barankowi zaś życzę żeby go ktoś w życiu oszukał może zmieni zdanie, a może sam jest oszustem?