Witam cwicze okolo 3 lata ale robilem przerwy:") A wiec tak mam 21 lat 172cm i waze 73kg:) Chodzi mi o to ze cwicze i wszystko jest ok miesnie rosna ale mam problem z rekoma(biceps i triceps) wogole nie ida;/ I to zaczelo brzydko wygladac;/ Nie bd wrzucal calego planu treningowego bo musialbym go przepisac bo nie mam na kompie....Cwicze biceps razem z barkami a triceps z klata. W poniedzialek robie triceps wtorek wolne i w srode biceps.
Triceps:
-wyciskanie francuskie sztanga 12-10-8
-wyciskanie francuskie sztangielka 12-10-8
-uginanie ramion w opadzie tulowai 10-10-10
Biceps:
-uginanie rak ze sztanga na modlitewniku 12-10-8
-uginanie rak ze sztangielka suplinacja 12-10-8
-uginanie rak w oparcie o ude 10-10-10
Tk wyglada moj trening na dane partie. Co sadzicie czemu nie ida mi rece?
Triceps:
-wyciskanie francuskie sztanga 12-10-8
-wyciskanie francuskie sztangielka 12-10-8
-uginanie ramion w opadzie tulowai 10-10-10
Biceps:
-uginanie rak ze sztanga na modlitewniku 12-10-8
-uginanie rak ze sztangielka suplinacja 12-10-8
-uginanie rak w oparcie o ude 10-10-10
Tk wyglada moj trening na dane partie. Co sadzicie czemu nie ida mi rece?
Krzysztof Piekarz