Więc Panowie sytuacja wygląda następująco
o 15:30 mam trening piłkarski który trwa 2 godziny i odrazu po nim czyli około 18:00 przyjezdzam i ćwiczę w domu i przez ten czas nic nie jem a ostnai posiłek jest o 14:00 i są to 2 bułki + jogurt naturalny bo to w pracy jest:) tak więc doradzcie bo wiem ze to nie zdrowo jak diabli co by tu przekąsić pomiedzy treningami albo cos?
o 15:30 mam trening piłkarski który trwa 2 godziny i odrazu po nim czyli około 18:00 przyjezdzam i ćwiczę w domu i przez ten czas nic nie jem a ostnai posiłek jest o 14:00 i są to 2 bułki + jogurt naturalny bo to w pracy jest:) tak więc doradzcie bo wiem ze to nie zdrowo jak diabli co by tu przekąsić pomiedzy treningami albo cos?
Life For Everything - Die For Nothing!.
http://www.sfd.pl/Budowa_Ciała_,Motywacja,Dietetyka..._dla_początkujących.-t769659.html
Krzysztof Piekarz