interwaly sa ok, a zwiekszac ich ilosc powinnas przynajmniej raz w tygodniu.
Ale to nie HIIT, HITT to nazwa wysokiej intensywnosci interwalow de facto sa je w stanie robic tylko ludzie wysportowani
Ale to nie HIIT, HITT to nazwa wysokiej intensywnosci interwalow de facto sa je w stanie robic tylko ludzie wysportowani
i dlatego niewytrenowani nie zrobia tego, to ze kazdy poczatkujacy po krotkim biegu dostaje palpitacji serca i tetno mu skacze nie znaczy ze robi HIIT, ale jak pocwiczysz to zrozumiesz 