SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
interwaly sa ok, a zwiekszac ich ilosc powinnas przynajmniej raz w tygodniu.
Ale to nie HIIT, HITT to nazwa wysokiej intensywnosci interwalow de facto sa je w stanie robic tylko ludzie wysportowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Chyba jednak HIIT.
"HIIT(high intensity interval training - czyli wysoko intensywny trening interwałowy) trening charakteryzuje się okresem wysokiej intensywności (80%-95% Hrmax) przeplatany okresem niskiej intensywności (czyli zejścia do poziomu około 65%Hrmax)"
https://www.sfd.pl/HIIT_-_zberane_badania-t315748.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i dlatego niewytrenowani nie zrobia tego, to ze kazdy poczatkujacy po krotkim biegu dostaje palpitacji serca i tetno mu skacze nie znaczy ze robi HIIT, ale jak pocwiczysz to zrozumiesz
A generalnie nazwa niewazna, wazne ze robisz interwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
ok. mam jeszcze jedno pytanie. czy taki trening bedzie dobry na w miare szybkie spalenie tkanki tłuszczowej?

Poniedziałek:
-aeroby 1h

Wtorek:
-trening siłowy
-HIIT

Sroda:
-trening siatkowki (2h)

Czwartek:
-trening silowy
-HIIT

Piątek:
-aeroby 1h

Sobota:
-trening siłowy
-HIIT

Niedziela:
-aeroby 1 godz.

Musze jeszcze popracować nad treningiem siłowym bo nie wiem jakie ćwiczenia mam wykonywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kazdy ruch jest dobry, a twoj plan wyglada ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja była zaczynała HIIT 10 s sprint 50 s trucht x 5 interwałów. Moze nie było na 100% ale była bardzo zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Nasunęło mi się pewne pytanie. Czy od czasu do czasu moge zjesc zupke chińską?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie powinnaś, bo to ogólnie bezwartościowe jedzenie, ale jesteśmy ludźmi i można zrobić sobie taką odskocznię /byle nie za często/

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
To fajnie.
Jakieś 20 minut temu wróciłam z treningu. 5 minut biegu i 2 interwaly, mialy byc 3 ale wymieklam :( Mam nadzieje, że w sobote bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie przejmuj się - początki są trudne. Ważne żebyś stopniowo szła dalej z treningiem - wyrobisz kondycję i tym bardziej będzie to pomagać spalać tłusz

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe tłuszcze

Następny temat

bieganie + siłownia + k1 - OPINIE ODZYWANIA i SUPLEMENTACJI

WHEY premium