Mam pytanie, zna ktoś jakiś dobry przepis na "ciastka" czy coś w tym rodzaju. Takie aby były z ryżem? Bo pracuję i nie mam za bardzo jak zjeść (jestem kierowcą) a takie ryżowe ciastko wyjąłbym z pojemnika i zjadł ze schabem podczas jazdy. Ale nie mogę znaleźć jakiegoś przepisu fajnego. Na ciastka z płatkami są, i być może zamiast płatków dam ryż i zobaczę jak to będzie. Też myślałem aby zrobić takie "kotlety" czyli umoczyć w jajku i usmażyć. Będzie ok?
Ewentualnie jaką polecacie inną formę ryża do pracy?
Ewentualnie jaką polecacie inną formę ryża do pracy?
Krzysztof Piekarz