Szacuny
0
Napisanych postów
16
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
181
Zaczynam ćwiczyć na siłowni. Obecnie po diecie redukcyjnej została mi "lekka oponka". Co będzie dla mnie najlepsze w tym wypadku: redukcja czy robienie masy? Nie chciałbym aby oponka znowu urosła a wręcz chciałbym ją zgubić i nie jestem pewien od czego zacząć trening siłowy: zrobienie masy i redukcja (boję się że przy robieniu masy oponka wróci) czy najpierw redukcja i pozbycie się oponki a później robienie masy? Dodam że mam zamiar ćwiczyć 3 razy w tygodniu na siłce a między treningami siłowymi mam zamiar robić a6w. Proszę o wasze porady od czego zacząć.
Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje.
Szacuny
40
Napisanych postów
6924
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
117946
bialko powinienes spozywac z każdym posilkiem, mozesz dac twarog do sniadania, ale daj tez inne zrodło białka, najlepiej szybkowchlanialnego, jak dodasz do tego twarogu jaja to juz bedzie inaczej
mozesz do sniadania wrzucic same jaja a do drugiego posilku jakies mięso
paste rybną mozesz jesc
Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-07-23 16:24:10
Szacuny
0
Napisanych postów
16
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
181
Oto fotki (przepraszam za jakość ale na dzień dzisiejszy niczym lepszym nie dysponuje).
Informacje o mnie:
Staż treningowy pół roku ale można liczyć jako brak bo nie przykładałem uwagi do techniki ani do diety i było to 6 miesięcy temu. Teraz chce się skupić na technice a nie ciężarach.
Wyciskanie na klatkę 50kg :/
Wiek: 23 lata.
Tendencja do tycia.
Co do diety to oczekuję iż mi doradzicie: redukcyjna czy masowa?
Jakie jest wasze zdanie?
P.S.
Zakupiłem 100% masło orzechowe i mam pytanko: kiedy najlepiej je spożywać?
Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wypowiedzi :)
Zmieniony przez - Adi1027 w dniu 2010-07-21 19:02:41
Zmieniony przez - Adi1027 w dniu 2010-07-21 19:03:02
Zmieniony przez - Adi1027 w dniu 2010-07-21 19:06:18
Zmieniony przez - Adi1027 w dniu 2010-07-21 19:12:25
Szacuny
50
Napisanych postów
10140
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
38700
Polecam trening FBW, może być HST, będziesz zadowolony.
Dieta zbilansowana, ja bym zaczął od bilansu na 0 i poobserwował organizm, jak mówiłeś nie stosowałeś wcześniej przemyślanej diety, Masz tendencje do tycia o czym napisałeś, także wpierw zacząłbym bezpiecznie żeby się nie zalać bardziej.
Szacuny
0
Napisanych postów
16
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
181
Dokładnie :) kiedyś byłem szczuplusienki a dziś . . . :/
Jutro popracuje nad dietką :)
P.S.
Zakupiłem ostatnio makaron orkiszowy razowy czy będzie się nadawał do diety zamiast brązowego ryżu?
I czy mogę znowu stać się pełnoprawnym ekto?
Zmieniony przez - Adi1027 w dniu 2010-07-21 22:13:40