Szacuny
1
Napisanych postów
1170
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
15480
Jest jakiś otwarty, polecany klub? Nie wiem czy to w stylu wolnym, czy w tradycyjnym jest tez parter, ale szukam sekcji z parterem.
Po prostu mam walke na początku wakacji i musze teraz podszlifować moje zapasy.
Z góry dzieki za pomoc
Szacuny
705
Napisanych postów
4379
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
75808
Pewnie, że warto. Zapasy są na każdym treningu, choć podstawą i tak jest parter (ale jak na klub bjj/ll/hgw i tak robimy 1000% normy zapasów). Z drugiej strony gdzieś tam po macie zawsze szwendają się zapaśnicy z Gwardii i przepływ informacji i technik w obie strony trwa cały czas. A od początku wakacji na sparingi no-gi (wt, czw 19:00-20:30) wpadają chłopaki z Copy i jest okazja poznać na własnych stawach smaczki i sztuczki z innej szkoły