pemi ale dałeś czadu....no no ! Ja ostatnio 2,5 godziny aerobów i też był power. Później miałem ochotę na drugi trening wieczorny ale rozsądek powiedział, że przecież są kolejne dni treningów więc nie ma co przesadzać ;)
...
I jak przebiegają testy? Próbował ktoś jeszcze? Ja generalnie testuję na aerobach.... potem drugi trening to już siłka.
Moc jest i dzięki Hornet Juice mam siłę na ten drugi właśnie trening.
Jestem gotowy na lato i plaże ;)
Moc jest i dzięki Hornet Juice mam siłę na ten drugi właśnie trening.
Jestem gotowy na lato i plaże ;)
...
troszkę potestowalem ten środek i stwierdzam że działa tak jak bcaa więc nie ma sensu przepłacać ,gdyby cena była niższa to można by włączyć na stałe do suplementacji , a tak zostaje przy tst przed w trakcie i po. pozdrawiam
...
moje treningi to od 2 do 4 h, od wytrzymałościowych do wytrzymałościowo-siłowych - interwały, a suplement stosowałem przed i w trakcie. pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Białko Muscletech Nitro-Tech + Trec Vitargo
Następny temat