Chamakolej - zobaczymy czy bedziesz takiego samego zdania jak juz zawisniesz na tym drązku i bedziesz musial robic kazde powtorzenie w 100% dokładnie , wcale nie jest proste wykonac 21 podciągniec bez zarzucania nogami + do pełnego wyprostu, np tego dnia co ja mialem egzaminy podobno nikt nie mial zaliczonych 21 podciagniec, sam widzialem jak koles wisial na drązku zrobił z 25+ napewno a zaliczyli mu 11
Nie ważne ile razy upadasz
Ważne ile razy się podnosisz
Zresztą oficer która nam zaliczał powtórzenia przed rozpoczęciem testu opisał ćwiczenie i mówił o tym że ma być siłowo
