SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Te przykładowe pkt to w wyjaśnieniu 3'10sek na 1000m, 15x drążek i 29 sekund 10x10. Da się zrobić lepsze wyniki !

Jeśli z rozmowy dostaniesz 40pkt, za sport 60pkt, to 90 pozostaje w maturze. To albo 2x45% (angol i matma rozsz), albo 3x65% podstawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Oczywiście 2x65% (a podstawe z angola kazdy pisze raczej wysoko!)

Pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 316
wynik z podstawy mnoży się razy 0,4 a z rozsz razy 1.0 , więc za 65% z angola podst dostaniesz 26pkt

Nie ważne ile razy upadasz
Ważne ile razy się podnosisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Mój błąd w obliczeniach. Tak czy siak, trzeba się pokazać od strony sportowej z jak najlepszej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
A jak wygląda ta rozmowa kwalifikacyjna ?? O co pytają. Zadają jakieś pytania z historii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Jeżeli chodzi o historie to przygotowałbym się z Tadeusza Kościuszki, bo pod jego patronatem jest ta szkoła. Ale wątpie, że w ogóle o to pytają.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
http://www.wso.wroc.pl/

Na stronce pojawiła się informacja o drugim naborze (6.09 - 24.09.2010r.) na studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunki:
- Bezpieczeństwo Narodowe (I i II stopień),
- Inżynieria Bezpieczeństwa,
- Zarządzanie.

1) Gdzie się odbywa nauka na tych kierunkach (na terenie jednostki, czy poza jej murami jest osobny oddział)?

2) Czy podjęcie nauki na tych kierunkach ułatwi dostanie się na kierunki wojskowe na rok akademicki 2011/2012?

3) Czy jest możliwość przepisania się z takiego kierunku na kierunek wojskowy (tj. aeromobilna, zmechanizowany, itp.)?

4) Mile widziane osobiste uwagi osób uczących się na tych kierunkach.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak z ciekawosci bo ja juz studia mam dawno za soba.wymagane byly matma i angol na swiadectwie. jak zdalem je powiedzmy po 80 % podstawy z matmy i angola i po 50 za rozszerzone to mam 164 pkt za sama mature juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
nie
od 2010(o ile się nie myle) masz możliwosć wyboru czy liczysz maturę rozszerzoną czy podstawową,żebyś mógł wybrać gdzie masz więcej punktów.
W każdym razie nie liczysz i podstawy i rozszerzenia jeśli zdawałeś obie matury,liczysz tylko jedną

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
a kto sie wybiera w bierzacym roku?czy na samych podstawowych poziomach dam rade?probne poszly mi b.d. z ang 92 a z matmy 88 no ale to zawsze podstawowy:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

Następny temat

trzyczęściowy kij (Sam Jit Gwun) nauka

WHEY premium