SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSOWL - rekrutacja (rozmowa kwalifikacyjna)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Dopiero co wróciłem do domu. Niestety wróciłem na tarczy A więc:
1)Drążek 14 powtórzeń - poprawność wykonywania jest przestrzegana baaaaaaaardzo restrykcyjnie. Jakiekolwiek pomaganie sobie tułowiem lub nogami owocuje spalonym powtórzeniem. Ja sam spaliłem ze 4. Jest natomiast kreda do ubrudznia rąk więc drążek sie nie ślizga.
2) 10x10 - 29,4 sekundy - bez komentarza oblewali na tym tylko najwięksi partacze.
3) 1000 metrów - 3:52 - Tutaj był po prostu POGROM 70% ludzni na tym odpadło. Jeżeli ktoś biega na tartanie albo po zwykłej ziemi to może sobie dodać spokojnie 20-30 sekund przez to że bieg odbywa sie na żwirze na którym ślizga się na wirażach. Ponadto pył ze żwiru utrudnia oddychanie przez co wydolność znacząco spada. No i jeszcze zmęcznie po 2 pierwszych konkurencjach robi swoje. A do tego ten dzisiejszy skwar i porażka gotowa.

Jako że nie zaliczyłem testu z WF na rozmowie kwalifikacyjniej tylko złożyłem podpisem że byłem obecny i podziękowano mi za fatyge.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Też dopiero wróciłem i tak jak ty na tarczy. Tak wiem jestem partaczem i oblałem 10 x 10 , kulała dieta, mało zjadłem myśląc, że od rana będziemy ćwiczyć, a tu masz robota papierkowa do 10 rano. Na drążku 12 powtórzeń, chociaż co do tych restrykcji to nie byłbym taki ostry. Zaliczono mi wszystkie powtórzenia, z czego patrząc na innych jak robili to pułkownik zaliczał takie ruchy jak złączone, wyprostowane nogi unoszone lekko do góry podczas fazy pozytywnej. 1000 nawet nie biegłem, bo nie było sensu (jeszcze ten skwar). Napewno startuje za rok, a jak znowu nie pójdzie to ide na ten kurs co ma ruszyć w 2011 roku.

Rady dla przyszłych kandydatów:
1) Obalam mit dotyczący lekkiego śniadania. Długi czas jaki pochłania sama administracja i dodatkowo stres spokojnie pozwoli wam przetrawić porządne śniadanie.
2) Zapasy! Po robocie papierkowej jest jeszcze czas, aby coś przekąsić. Tutaj będzie dobre coś lekkiego co doda powera, np. banany.
3) Wode można mieć cały czas przy sobie także korzystajcie z tego przywileju.
4) Konkurencje wykonuje się kolejno: drążek, 10 x 10, 1000m. Na drążku dozwolone są rękawice, jednak można na miejscu skorzystać z kredy co też jest bardzo dobre. W konkurencji 10 x 10 podstawa to dobre buty. 1000 wykonuje się normalnie, jak w szkole.

To b było na tyle, czekamy jeszcze na relacje pelego
1

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
No coz. nie ma sie czym chwalic. odpadlem na drazku. zroilem 6 Z czego 2 nie zaliczyl mi. zapomnialem pilnowac lokci aby byly calkowicie wyprostowane. 10X10 zaliczylem chociaz juz mi nie zalezalo. masz racje. tu sa wazne porzadne buty. na szczescie byla szmata mokra ktora wytarlismy buty. wtedy przyczepnosc polepszyla sie i staczyla na 5 dlugosci;) tysiac przebieglem zeby miec juz zapoznanie na przyszly rok;p ten kilometr nie byl az taki zly ale przez to slonce stracilem az pol minuty! i do tego ten kurz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
No właśnie na 1000 metrów moim gwoździem do trumny był kurz. Kaczuch przy drążku zależy na jakiego oficer trafisz. Jedni troche przymykają oko na niedozwolone ruchy a inni nie popuszczą ni c***a. Rada co do biegu 10x10 metrów: przy nawrotach lepiej jest troche bardziej zwolnic ale pokonać nawrót tuż przy słupku niż nie wytracać tak bardzo prędkości ale wykonwywać szeroki łuk na nawrocie. Obiegając bliżej ale wolniej zyska sie pare dziesiątych sekundy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Ale w sumie nie było tak źle, przyjechało sie, zobaczyło. Za rok ni hooja nie dam się pokonać . Torba żarcia, porozpuszczam jakieś odżywki węglowodanowe i wleje do butelki po soku. Teraz ostry trening głównie pod konkurencje i zwycięstwo murowane.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
a tak z ciekawosci
wiecie jakie wyniki mieli najlepsi?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Kiedy ja byłem to koleś miał najlepszy czas na 1000, przebiegł w 2:51. Dzień wcześniej ktoś się podciągnął 17 razy i niby to był jak narazie najlepszy wynik. Co do 10 x 10 to nie wiem nic.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
W grupie która startowała przed moją grupą był gość który zrobił 20 na drążku. Najlepszy czas na 1000 w mojej grupie to 3:10. Hehe Kaczuch wiem o czym mówisz mam taki sam plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5391
Panowie jak będziecie mieć jakieś info progu punktowego, który gwarantował dostanie się do szkoły to proszę się podzielić :)


Tak z ciekawości, jakie wyniki maturalne mieliście?

Zmieniony przez - kubi86 w dniu 2010-07-17 13:51:48

Szczupakiem być....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 530 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
W WSOWL nie podają czegoś takiego jak próg punktowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***Słowny slam, czyli grappling SPAM!!!%)***

Następny temat

trzyczęściowy kij (Sam Jit Gwun) nauka

WHEY premium