SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowa kwalifikacyjna do siłowni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
witam, za tydzien mam rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy na silowni a dokladnie chodzi o stanowisko recepcjonisty/sprzedaz odzywek i zupelnie nie wiem jak sie na ta rozmowe ubrac?? pewnie wiele osob z was pracuje na silowni to moze cos mi poradzicie. myslalem o ladnej czarnej polowce bez zadnych wzorow napisow i ciemne jansy do tego wiem ze troche na luzaka ale mamy polowe lipca to jak zaloze gajer i wpadne tam na sztywno to nie wiem czy nie wyjde na pajaca... pomoradzcie mi cos dzieki z gory pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Znalezienie dobrej pracy w obecnych czasach zdecydowanie nie należy do prostych czynności. Uczymy się wiele lat, tylko po to, żeby później zarobić na mieszkanie, samochód, rodzinę i ogólne życie w dostatku. Rzeczywistość jednak często weryfikuje nasze wcześniejsze oczekiwania. W zasadzie każdy z nas Skończyliśmy studia i mamy wyższe wykształcenie. W związku z tym chcielibyśmy zarobić dobre pieniądze. Problemy w tym, że w obecnych czasami studia ma prawie każdy. Dlatego też tak trudno jest o dobre stanowisko.

Bez wątpienia jako pracownik recepcji jesteś w stanie zarobić około 2000-2200 zł na rękę. Niestety większość fitness klubów nie oferuje umowy o pracę. Dlatego też liczyć musisz się z umową zlecenie lub o dzieło. Wiele zależy od tego, jak bardzo istotna jest dla Ciebie ta praca. Skoro bardzo jej potrzebujesz, to oczywiście ubierz się ładnie. Nie powinno Ci sprawić to żadnego problemu. Może być koszulka polo, dżinsy i eleganckie buty. Myślę, że nie ma konieczności ubierać się w garnitur. Nie jest to praca urzędnika, czy analityka bankowego, aby było to niezbędne. Ważne i tak będzie to, co zaprezentujesz swoją osobą, charakterem i przebojowością. Ubranie raczej nie odegra tutaj istotnego czynnika. Nie zmienia to jednak faktu, że warto o nim pamiętać.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Masz problem, jeansy/koszula lub dres w końcu to siłownia. Sam starałem się ubierać elegancko na rozmowy kwalifikacyjne, aby się zaprezentować ale ubraniem nie punktujesz zależy kto na to patrzy. Dostałem swoja pierwszą pracę na dość wysokim stanowisku w dużej firmie będąc w dresie. Ubierz się jak Ci wygodnie, jak masz dostać ta pracę to ją dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polówka i jeansy będą odpowiednie , na rozmowę kwalifikacyjną chodzi się ubranym elegancko , nie ważne w sprawie jakiej pracy .

Chyba jest to normalne . Chyba że jest inaczej to stoczniowiec na rozmowę o pracę powinien przyjść ufajdany w mazucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
a wiecie mniej wiecej jakiej kasy sie mozna spodziewac na takiej silce?? jest to nowo otwierana sieciowka silowni i fitness miasto ok 70tys mieszkancow i ma byc najnowoczesniejsza w calej okolicy, bo z tego co czytalem o rozmowach o prace czesto pada pytanie jakiego oczekujemy wynagrodzenia i nie chce palnac jakiejs glupoty ze powiem za duzo a tu najnizsza krajowa bedzie czekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kokosów bym się na twym miejscu nie spodziewał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
no wiadomo ale na trocher wiecej niz najnizsza krajowa mozna liczyc?

Zmieniony przez - xapatan w dniu 2013-07-07 13:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko powiedzieć , zależy od pracodawcy . Ale jak sama recepcja to bez szału . Wiesz jak to w Polsce .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2013-07-07 13:55:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Spytają o wynagrodzenie jakie Ciebie zadowala to im odpowiadasz, jak się nie cenisz to powiedz wprost, że możesz za darmo robić:) Tak na marginesie to duża zasługa ludzi, że takie płace są w naszym kraju, bo się na to zgadzają. Jak można pracować za najniższa krajową i wchodzić pracodawcy w .... , a są takie przypadki. Co kto lubi:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co prawda to prawda to wina samych ludzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
ja sie nie spodziewam kokosow bo stanowisko nie jest jakies powazne ale siedziec od rana do wieczora za zanjizsza krajowa troche przeyebane ale wlasnie w polsce jest tak jak mowisz, jesli ktos nie wezmie roboty to inny wezmie ja z pocalowaniem reki...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie Ty to inny , polak nie zrobi przyjdzie ktoś z innego kraju i zrobi jeszcze taniej .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZDĘCIA

Następny temat

Skurczę mięśni.

WHEY premium