Witam, w mojej szafie nazbierało się troszkę supli i prosiłbym o pomoc
jak to sensownie poskładać.
-BSN No-Xplode
-BSN Syntha 6
-BSN Nitrix
-Olimp l-glutamina xplode
-zawsze jakiś izotonik
-dojdą jeszcze jakieś witaminki
Nie jestem pewien co z czym i po czym, żeby wszystko grało jak należy. Co ewentualnie dołączyć?
Za wszelkie rady serdecznie dziękuję.
jak to sensownie poskładać.
-BSN No-Xplode
-BSN Syntha 6
-BSN Nitrix
-Olimp l-glutamina xplode
-zawsze jakiś izotonik
-dojdą jeszcze jakieś witaminki
Nie jestem pewien co z czym i po czym, żeby wszystko grało jak należy. Co ewentualnie dołączyć?
Za wszelkie rady serdecznie dziękuję.
Krzysztof Piekarz