SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wyrównać???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115


Tak jak w temacie ... Prosił bym o profesjonalną odpowiedz z góry dzięki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11645
Co chcesz wyrównać? Barki?

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
No tak na zdjęciu widać ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27291
Aby wyrównać to chyba juz ćwiczenia od lekarza.


bynajmniej moj brat chyba miał jakieś, ale to z zza lecec doktorki.
Samemu nie ma co szukać i się psuć.

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
No nie wiem co o tym myśleć właśnie bo z tym lekarzem to nie był bym takie pewien bo to przecież tylko mięśnie więc sądzę że normalne ćwiczenia wystarczą ... I tu moje pytanie jak ćwiczyć? Może szrugsy hantlami i na tym mniejszym robić tak z 5 powtórzeń wiecej albo nie wiem hmmm co o tym myślicie???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27291
No jeśli chcesz po prostu ćwiczyć bary to poszukaj w atlasie jeżlei o wyrównianie nie chodzi.

Wąptpie abyś siłowo temu zapobiegł.

Pozdr

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
Czy ktoś ma jakąś rade dla mnie???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18754
Rób szrugsy hantlami - pomoże jeśli masz krzywe kaptury. Jeśli jednak to wada postawy, to już lekarz i rehabilitacja.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1528 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17114
idz do lekarza to sie dowiesz czy to wada postawy
jeśli tak to idź na rehabilitacje co to za problem??
sam mam wadę bylem na rehabilitacji - nic strasznego

jeśli ci pomogłem kliknij przyznaj soga !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
No ale chodzi o to że to chyba nie jest żadna wada ... Miałem z plecami podobny problem po prawej stronie były mieśnie a po lewej całe nic po jakimś tam czasie to się wyrównało i podobnie było z cyckami lewego nie było widać ;) no ale też się wyrównało no i teraz przyszedł czas na bary eh ... bd próbował to wyrównać ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 115
A i jeszcze jedno ... Nie rozumiem jak moge mieć jakąć wade ;/ nie mam żadnej tam po prostu jest mniejszy mieśien bo jestem praworęczny i wszystko robie prawą i dla tego w cwiczeniach to wychodzi teraz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakiś całotygodniowy trening na rzeźbę

Następny temat

Który plan jest lepszy

electro
Polecane artykuły