Witam serdecznie szanowną Moderację
Chciałbym skromnie prosić o zdjęcie bana z mojego konta "DYLAUDIO", na ktoreż to został nałożony ban na bana
W skrócie: dostałem bana na 2 dni(mniejsza oto czy słusznie) i gdy jeszcze nie skończyła mi sie ta bardzo uderzająca w moje uczucia kara dostałem jeszcze dłuższą na 30dni
I cóż ja bezradny biedaczek mam teraz począć?
Aczkolwiek głęboko wierze, że jesteście ludźmi z dobrym sercem i pomożecie biednej małej istocie dla której życie bez sfd traci sens
tu dyskusja po której zostałem "zbombardowany" bananami
zaczęło się w luźnej jak na spam post przystało atmosferze
https://www.sfd.pl/SPAM_POST..._Czy_to_chłop_czy_baba_ze_sprzętem_MARBO_zniknie_każda_nadwaga.._%_-t607327-s31.html
Dziekuje za uwagę
Zmieniony przez - DYLUBAN w dniu 2010-07-03 19:48:21
Chciałbym skromnie prosić o zdjęcie bana z mojego konta "DYLAUDIO", na ktoreż to został nałożony ban na bana
W skrócie: dostałem bana na 2 dni(mniejsza oto czy słusznie) i gdy jeszcze nie skończyła mi sie ta bardzo uderzająca w moje uczucia kara dostałem jeszcze dłuższą na 30dni
I cóż ja bezradny biedaczek mam teraz począć?
Aczkolwiek głęboko wierze, że jesteście ludźmi z dobrym sercem i pomożecie biednej małej istocie dla której życie bez sfd traci sens
tu dyskusja po której zostałem "zbombardowany" bananami
zaczęło się w luźnej jak na spam post przystało atmosferze
https://www.sfd.pl/SPAM_POST..._Czy_to_chłop_czy_baba_ze_sprzętem_MARBO_zniknie_każda_nadwaga.._%_-t607327-s31.html
Dziekuje za uwagę
Zmieniony przez - DYLUBAN w dniu 2010-07-03 19:48:21
Krzysztof Piekarz
