SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skromna prośba o zdjęcie bana ;-)

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Wyżej zostało podane m.in. jakich słów używałeś. Na przyszłość pomyśl dwa razy nim będziesz miał zamiar ubliżać komuś przez parę dni.

Utworzenie konta o nicku BanOdZyda i pisanie, że jestem frajerem i patałachem było twoim ostatnim/najlepszym osiągnięciem.


Ban nie zostanie ściągnięty.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
aha a to jak ty mnie obrazasz to juz nie ma znaczenia?

widze, ze panuje samowolka modow na tym forum, zaden postronny mod sie nie wypowie, czyli ten dzial praktycznie w ogole nie ma sensu, bo po co ma ktos prosic o zdjecie bana, jak ten co go nalozyl go nie zdejmie, a inny mod nie jest tym w ogole zainteresowany, a nawet jesli by sie tak zdarzylo to i tak nic nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Ja ciebie obrażam? Nie rozśmieszaj mnie..

Z mojej strony kończę dyskusje i swoją drogę przestań do mnie pisać na gg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
a np to
nie bede z toba dyskutowal, dostales bana na dwa dni, Z drugiego konta dalej sie rzucales, do tego dochodzi spam w dziale i jakies teksty w stylu "banda idiotow".
po czym nie wiedziales co odpisac wiec polecial tekst:
nie pyskuj to po pierwsze, po drugie na temat gryfow napisales w trzech tematach
a tym bardziej nikt nie bedzie tolerowal tekstow w stylu "banda idiotow"

itd.

a po za tym to co napisalem zostalo odrazu usuniete a konto tez zmienilem od razu, a napisalem to owszem przyznaje sie bez bicia, ale to bylo po tym jak DZIEN POZNIEJ PO SKONCZENIU ROZMOWY DOSTALEM BANA I TO NA KONTO KTORYM SIE NIE WYPOWIADALEM!
JAKIM PRAWEM, DLACZEGO I W JAKIM CELU?

to mnie zniszczylo, masz moda od niedawna i mowiac sobie prawde w oczy nie jestes kims waznym na tym forum(nie mowie ze ja jestem, bo mi bardzo daleko do tego) i dales mi bana tak o z dupy, bo miales taki kaprys!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Przeanalizuj sobie w tym temacie moje wszystkie wypowiedzi. Jak nadal nie rozumiesz za co masz bana to trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
nie pogrywaj tak ze mna tylko odpowiedz
DLACZEGO DALES BANA NA OBYDWA KONTA DZIEN PO ZAKONCZENIU DYSKUSJI?
GDZIE SAM NAPISALES ZE KONIEC ROZMOWY I DALSZA ROZMOWA BEDZIE KASOWANA!

I JA DALEJ NIE PISALEM NIC, KOMPLETNIE ZERO, A DOSTALEM BANA!

Zmieniony przez - DYLUBAN w dniu 2010-07-04 22:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Bo mi ubliżałeś z drugiego konta, a ty myślałeś ze założysz drugie i będziesz mógł nadal mi jeździć? Do tego głupie teksty na gg.

To by było na tyle z mojej strony w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
odpowiedz na pytanie piszac prawde!

jeszcze raz powtorze, ublizylem ci z nastepnego konta, i nie myslalem, ze bede mogl po tobie bezkarnie jezdzic, tylko to bylo impulsywne dzialanie PO tym jak zalozyles mi bana na te 2 konta!

PO TYM! PIERW DALES MI 2 BANY, POZNIEJ CI UBLIZYLEM!

ile razy mam jeszcze to napisac ?!

Wysłana - 1 lipiec 2010 23:34
DYLAUDIO kupiłeś coś i stwierdziłeś, że dany produkt jest zły i jestem w stanie to zrozumieć. Uzyskałeś już tego samego dnia informacje, że możesz zwrócić dany produkt bądź wymienić na nowy. Sam stwierdziłeś, że nie masz takiego zamiaru więc dla mnie ta "rozmowa" jest zbędna. Jeśli zmienisz zdanie to zgłoś się do jednej z osób zajmującej się reklamacjami. Numery gg/tel znajdziesz na naszej stronie.

Dyskusja na tym etapie z tobą jest zakończona i wszelkie twoje wypowiedzi w tej sprawie będą usuwane.




Informacja o zablokowaniu użytkownika forum.
Od: "SFD" <[email protected]> (więcej) Do: "[email protected]" <[email protected]> dnia: 2 lipca 2010 14:14
Zostałeś zabanowany przez OXYTONE na forum Sportowe Forum Dyskusyjne

Powód :chamskie zachowanie, spam w dziale, ubliżanie itp

Do dnia: 2010-08-02 14:14:43


&#65532;
BARTEK
2010-07-02 18:17:16
tu dylaudio masz jakis problem? po co zbanowales moje 2 konta na miesiac?


Wysłana - 3 lipiec 2010 02:17
Usunięta przez lodzianin1 za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.


https://www.sfd.pl/SPAM_POST..._Czy_to_chłop_czy_baba_ze_sprzętem_MARBO_zniknie_każda_nadwaga.._%_-t607327-s40.html
https://www.sfd.pl/Pytanie_z_inne_j_bajki....-t617729.html

Prosze bardzo podane jak na tacy i teraz bez zadnych bajek, klamstw itd zalatwmy to jak prawdziwi mezczyzni, podaj powod dlaczego zbanowales te 2 konta i jesli bedziesz mial racje to przyznam, ze sie myle koncze temat i na dodatek cie przeprosze

Jesli ja mam racje i mowiac wprost naduzyles sobie "wladze" to odwolujesz bana na konto "DYLAUDIO", a reszte: przeprosiny, drazenie tematu zle zrobionych gryfow oraz nakrecenie filmiku, ze wytrzymalosc zaciskow 130kg to oszustwo tobie i firmie marbo odpuszcze

Zmieniony przez - DYLUBAN w dniu 2010-07-04 23:06:15

Zmieniony przez - DYLUBAN w dniu 2010-07-04 23:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DYLAUDIO - pojechałeś OXYTONE i taka jest prawda. Na forum czy na gg to nieistotne. Przyjmij więc karę na klatę i przestań się płakać. Mogłeś poczekać 2 dni i byłoby po kłopoce.
OXYTONE - odblokuj mu to drugie konto, hehe.
Żeby nie było - "zamieszany" w sprawę nie jestem, ale straciłem 10min. życia na przeczytanie topicu to mam prawo się udzielić ;)
Żeby nie było x2 - nie jestem obrońcą modów. A wręcz przeciwnie, wiem, że 90% to banda ch...oinek. Tutaj jednak wina leży ewidentnie po stronie usera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
User ma prawo wyrazic swoja opinie na temat danych produktow jakie by nie byly i zaden moderator nie powinien za to go karac , no bo bez jaj

Ale jesli user rzuca tego typu tekstami "frajerze" etc to sry , bana bym nie sciagnal napewno , moze inny sie nauczy na jego bledach

Mozna zawsze zalatwic sprawe jak sie nalezy , bez wyzwisk ...


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2010-07-05 10:26:20

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę sie zalogować?

Następny temat

Pytanie w sprawie SFD

WHEY premium