Ewidentny karny dla RPA w drugiej połowie. Powinni byli ten mecz wygrać.

HALA MADRID !!!

...
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
I połowa dobra Meksyku, w drugiej przeważała RPA. Szkoda bo kibicuje Meksykowi i sytuacje z pierwszej połowy powinny zostać wykorzystane dzisiaj wieczorem jeszcze tylko duet Forlan-Suarez załatwi żaby

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Meksyk w 1 polowie powinien wygrywać 2:0. Groźne kontry RPA w drugiej połowie. Myślę że sprawiedliwy remis.

United!! United!!

...
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
bedzie walka w tej grupie oj bedzie )

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
RPA momentami nieźle rzeźbiło dlatego liczę że z Urugwajem jak i Francją tanio skóry nie sprzedadzą no a 1 bramekczka MŚ godna tej pierwszej .

Czekam na kolejny mecz . Zobaczymy czy Francja jest w stanie ograć nieprzeciętny Urugwaj , ktory w ataku wcale nie odbiega poziomem od europejskiego teamu

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
QUEBLO Moderator
ładny meczyk. Obie ekipy zagrały fajny mecz,myślę ze remis sprawiedliwy.
PS: Pierwszy mecz mistrzostw a już mnie te trąbki wkurzają...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Remis sprawiedliwy, w pierwszej połowie powinien prowadzić Meksyk,
a w drugiej RPA zagrało dalej i gdyby nie gapiostwo obrońcy i pech napastnika to by wygrali.
Wieczorem kibicuje Urusą
...
Dokładnie, yebać żaboland !

...
Czasami lepiej obejrzeć mecz teoretycznie słabszych druzyn

Słaby mecz Francji z Urugwajem . No chyba że ktoś wyjątkowo ceni sobie defensywe . No ale to nie ja .

...
No mnie również nie porywa gra defensywna. Słaby mecz. Słaby Ribery, słaby Gourcuff itd itd Liczę na większe emocje jutro