SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ Brazylia 2014 Grupa D

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3004

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547


Terminarz;

14.06.2014 (21;00) Urugwaj - Kostaryka (Castelão,Fortaleza)
14.06.2014 (00:00) Anglia - Włochy (Arena Amazônia,Manaus)

19.06.2014 (21:00) Urugwaj - Anglia (Arena Corinthians,São Paulo)
20.06.2014 (18:00) Kostaryka - Włochy (Cidade da Copa,Recife)

24.06.2014 (18:00) Urugwaj - Włochy (Arena das Dunas,Natal)
24.06.2014 (18;00) Kostaryka - Anglia (Mineirão,Belo Horizonte)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Nie długo pierwszy mecz w imo grupie śmierci.bardzo ciekaw jestem kto się pożegna juz w fazie grupowej z turniejem.

Podobno Suarez ma rozpocząć z Kostaryka na ławce.A Buffon doznał urazu na treningu i według ESPN nie zagra dziś z Anglia

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Chciałbym, żeby odpadli Włosi. Często grają piach i przechodzą w wielkich turniejach do kolejnych faz gier, dla mnie niezasłużenie, więc kibicować będę Urugwajowi i Anglii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Mam nadzieje, ze Anglia nie przejdzie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
No to ładnie sobie Urusi skomplikowali sytuacje w grupie.Dzis zagrali tak jak w sporej liczbie meczów w eliminacjach do tych mistrzostw czyli lipę.Nie wiem jak Wam ale mi sie bardzo ten Campbell dziś widział no i Keylor Navas dalej jest w świetnej formie .Zobaczymy co Angole z Makaronami pokarzą.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wspaniały mecz Pirlo!

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Ciekawe co z Suarezem,zaczął się rozgrzewać przy 1-2 ,ale ostatecznie nie wszedł,a mógł zmienić losy meczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Podobno jeszcze nie był/nie jest gotowy na gre.Choc podobno istnieje szansa ze z Angolami zagra,ale to tez pewnie ciężko sie chyba spodziewać by wyszedł w podstawowym.

Całe szczęście szlagier nie rozczarował,szkoda ze ta piła z rzutu wolnego Pirlo nie siadła




chyba najgorzej wykonany rożny jaki w życiu widziałem,a juz z pewnością ścisła czołówka %)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
No ten corner był epickiPotem jeszcze ze 3x z prawego skrzydła podobne wrzutki były,zwłaszcza Sterling miał z tym problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Tak słabych Ursusów dawno nie widzieliśmy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Anglia - Urugwaj, może być ciekawy mecz. Czy Ursusi podniosą się po ostatniej porażce? Czy Rooney pociągnie zespół do zwycięstwa i przedłuży nadzieję na awans? Jestem za Angolami i mam nadzieję, że Rooney i spółka odprawią Urugwaj. Drużyna z Ameryki Południowej w pierwszym meczu nic nie pokazała, więc nie sądzę, że powrót Suareza odmieni ten zespół.

Drużynie, której kibicuję, to są Włosi, którzy w meczu z Kostaryką mogę przypieczętować awans do 1/8, a tam rywal nie będzie wymagający, ponieważ mierzyć będą się z kimś z grupy C.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ Brazylia 2014 Grupa C

Następny temat

MŚ Brazylia 2014 Grupa E

WHEY premium