SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ Brazylia 2014 Grupa F

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2609

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547


Terminarz:

15.06.2014 (00:00) Argentyna - BiH (Maracanã,Rio de Janeiro)
16.06.2014 (22;00) Iran - Nigeria (Arena de Baixada,Kurytyba)

21.06.2014 (18;00) Argentyna - Iran (Mineirão,Belo Horizonte)
21.06.2014 (00;00) BiH - Nigeria (Arena Pantanal,Cuiabá)

25.06.2014 (18;00) Argentyna - Nigeria (Estádio Beira-Rio,Porto Alegre)
25.06.2014 (18;00) BiH - Iran (Fonte Nova,Salvador)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Cris Thug
a FIFA powinna darowac sobie wybieranie sędziów kluczem geograficznym tylko brac po prostu najlepszych,a na finał desygnować 3 najlepszych w przeciągu całego turnieju .


To jest raczej niemożliwe. Zaraz pojawiły by się głosy, że to jawna dyskryminacja, faworyzowanie europejskich sędziów itd. itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
Rozczarowała mnie i to dośc mocno dzis Argentyna,mam nadzieje ze z czasem będzie tylko lepiej bo inaczej lipa będzie.No i nie wiem czy aby nie lepszym pomysłem było postawienie na kogoś innego niż Romero w bramce... .Szpaku to niech serio sobie juz da spokój z tym komentowanie,bo tego się normalnie słuchać nie da ,lapsus za lapsusem.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
próbowałem mecz Argentyny ogarnąć ale lekko przysypiałem
Troche im słabo szło ale wygrali, 3 pkt są i to się liczy. Bośniacy za to pokazali że są poważnymi kandydatami do drugiego miejsca.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Mecz był niespecjalny, zawiodłem się. Liczyłem na co najmniej trzy bramki Argentyny, a tu dwie, z czego jeden swojak.

Kibicuję im i czekam, aż przyjdziesz szczyt formy po rozgrywkach grupowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
podglądam sobie Nigeryjczyków i Iranczyków...słabizna, jak dalej te ekipy tak będą grać to Bośniacy zaliczą w debiucie awans z grupy
Liczyłem na odmłodzoną Nigerię,a tu im bliżej końca tym groźniejszy jest Iran...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nigeria zagrała gów*o, a Iran... też zagrał gów*o...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Cienka jak polsilver nigeria raczej Bośnia awansuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Bośniacy nie powinni mieć problemów z awansem, bo to co prezentują rywale to kaszanka.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
to był dopiero ich pierwszy mecz, może się ogarną

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Argentyna i Bośnia pewniaki , fakt że tu nic nie jest pewne , to jednak to co pokazała Nigeria i Iran , to padaka całkowita , i nie mają szans . Wreszcie bramka Leo Messiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Higuain drewno, gubi piłki, nie trzyma pozycji, wolny jak mucha w smole.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ Brazylia 2014 Grupa E

Następny temat

MŚ Brazylia 2014 Grupa G

WHEY premium