Mi z nóg - ud zeszło dosc szybko. Po 3 miesiącach ćwiczeń ( to jest w moim mniemaniu szybko skoro wczesniej przez 23 lata sie niszczyłem :P ) mam o wiele lepsze nogi, tłsuzcz zszedł, miesnie sie pokazały...nie tylko w mojej opinii ale też wielu znajomych, ktorzy pierwsze co mówią gdy mnie dawno nie widzieli to "ale schudłes !!, patrzcie jak schudł"
Wszystko sie da ---> dieta, trening, czas
Duzo biegałem to pewnie to też miało wpływ na nogi + trening siłowy na nogi. Na czczo ja sam nie biegałem, bo jestem studentem wieczorowym AWFu
Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-11 12:51:36
Wszystko sie da ---> dieta, trening, czas
Duzo biegałem to pewnie to też miało wpływ na nogi + trening siłowy na nogi. Na czczo ja sam nie biegałem, bo jestem studentem wieczorowym AWFu
Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-11 12:51:36
na silowni jestem od godz 20 -21 po sliowni jem twarog czasami dodaje do tego miod.wiem ze to nie jest zadna rewelacja