A więc robie redukcje i moj tydzien wyglada mniej wiecej tak:
pon,sr,pt =fbw wt, czw = tabata/hiit sobota= pilka nozna
I tak sie zastanawiam czy to aby nie za duzo dla nóg ? Troche pobolewają mnie kolana gdy nie jestem rozgrzany.
I 2 pyt. Przypuscmy za jakis miesiąc osiagne wyglad z ktorego bede juz bardzo zadowolony. Czy jest szansa go utrzymac caly czas czy to ciagly wyscig masa - rzezba ?
pon,sr,pt =fbw wt, czw = tabata/hiit sobota= pilka nozna
I tak sie zastanawiam czy to aby nie za duzo dla nóg ? Troche pobolewają mnie kolana gdy nie jestem rozgrzany.
I 2 pyt. Przypuscmy za jakis miesiąc osiagne wyglad z ktorego bede juz bardzo zadowolony. Czy jest szansa go utrzymac caly czas czy to ciagly wyscig masa - rzezba ?
===========================
Rośnie łapa, rosną bary , nie poznaje mnie moj stary.
Krzysztof Piekarz