SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy aby nie przetrenuję nóg ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 566
A więc robie redukcje i moj tydzien wyglada mniej wiecej tak:
pon,sr,pt =fbw wt, czw = tabata/hiit sobota= pilka nozna

I tak sie zastanawiam czy to aby nie za duzo dla nóg ? Troche pobolewają mnie kolana gdy nie jestem rozgrzany.


I 2 pyt. Przypuscmy za jakis miesiąc osiagne wyglad z ktorego bede juz bardzo zadowolony. Czy jest szansa go utrzymac caly czas czy to ciagly wyscig masa - rzezba ?

===========================
Rośnie łapa, rosną bary , nie poznaje mnie moj stary.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
szansa na utrzymanie wygladu....

strasznie słabe pytanie...
normalne że jak przestaniesz ćwiczyć i się dobrze odzywiać to Twoje ciało się zmieni...
dlatego tylko systematczyny sport i dobre nawyki zywieniowe pozwalają na utrzymanie wysportowanej sylwetki/zdrowia na lata...


Pytasz czy nie zadużo... widzisz, to indywidualna sprawa i zależna od Twojego poziomu wytrenowania.
Jeśli czujesz że mięsnie zawsze są gotowe do kolejnego treningu to wszytstko OK. Jesli jest inaczej lepiej zmniejszyć intensywność...

Na problemy ze stawami są odpowiednie środki, suplementacją nimi czesto pomaga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 566
Zle mnie zrozumiales, nie mam zamiaru przestac cwiczyc. Chodzi o to czy jest mozliwosc utrzymania stałego szczytu formy ciagle trenujac ?

===========================
Rośnie łapa, rosną bary , nie poznaje mnie moj stary.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
wszystko kwestią diety... nie musisz być tylko na dodatnich lub tylko na ujemnych kaloriach

możesz ustalić swoje zapotrzebowanie i się go trzymać, oprócz tego obserwuj lustro.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na pierwszy raz

Następny temat

Plan do oceny

electro
Polecane artykuły