Adamek chce walczyć z Kliczką
Tomasz Adamek mówi wprost, że chce w przyszłym roku powalczyć z Witalijem Kliczką. Polski bokser uważa, że Albert Sosnowski obnażył sporo słabości słynnego Ukraińca - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
- Gdybym z nim walczył, polegałbym na szybkości, zmianie tempa i kierunku poruszania się - mówi Adamek. - Kilka ciosów i odskok. Gdy użyć mocnej presji, każdy może pęknąć, również Kliczko. Zobaczą to wszyscy w przyszłym roku, gdy, jak Bóg da, spotkam się z nim w ringu. Albert po prostu nie wywarł na Ukraińca odpowiedniej presji - dodaje polski pięściarz.
Wcześniej mówiło się o tym, że obóz braci Kliczko docenia Tomasza Adamka i prędzej czy później musi dojść do takiego pojedynku.
http://sport.onet.pl/boks/adamek-chce-walczyc-z-kliczka,1,3234878,wiadomosc.html
Tomasz Adamek mówi wprost, że chce w przyszłym roku powalczyć z Witalijem Kliczką. Polski bokser uważa, że Albert Sosnowski obnażył sporo słabości słynnego Ukraińca - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
- Gdybym z nim walczył, polegałbym na szybkości, zmianie tempa i kierunku poruszania się - mówi Adamek. - Kilka ciosów i odskok. Gdy użyć mocnej presji, każdy może pęknąć, również Kliczko. Zobaczą to wszyscy w przyszłym roku, gdy, jak Bóg da, spotkam się z nim w ringu. Albert po prostu nie wywarł na Ukraińca odpowiedniej presji - dodaje polski pięściarz.
Wcześniej mówiło się o tym, że obóz braci Kliczko docenia Tomasza Adamka i prędzej czy później musi dojść do takiego pojedynku.
http://sport.onet.pl/boks/adamek-chce-walczyc-z-kliczka,1,3234878,wiadomosc.html
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
