pany konczy mi sie "cykl" nitro+kreta (maskra
),teraz mam pytanie co po tym...stawiam na BCAA+glutamine,bedzie OK? zastanawiam sie czy dorzucic jakies bialko czy amino jeszcze..moze jakies inne propozycje..dieta rzecz jasna jest
),teraz mam pytanie co po tym...stawiam na BCAA+glutamine,bedzie OK? zastanawiam sie czy dorzucic jakies bialko czy amino jeszcze..moze jakies inne propozycje..dieta rzecz jasna jest
Krzysztof Piekarz