Witam,
ćwiczę siłowo od kilku miesięcy i już od dłuższego czasu odczuwam ból nadgarstków (szczególnie lewego). W tym lewym nadgarstku zauważyłem też że taka boczna kostka mi znacznie bardziej odstaje niż w prawym. Ból objawia się nie tylko podczas treningu, ale także podczas wykonywania codziennych czynności przy jakiś szczególnych ruchach z użyciem siły. Może jest to powodem bardzo chudego przedramienia i za słabych mięśni, które jakoś usztywniają te nadgarstki czy coś
. Co można by z tym zrobić? Myślałem o zakupie usztywniaczy, ale czy to pomoże?
ćwiczę siłowo od kilku miesięcy i już od dłuższego czasu odczuwam ból nadgarstków (szczególnie lewego). W tym lewym nadgarstku zauważyłem też że taka boczna kostka mi znacznie bardziej odstaje niż w prawym. Ból objawia się nie tylko podczas treningu, ale także podczas wykonywania codziennych czynności przy jakiś szczególnych ruchach z użyciem siły. Może jest to powodem bardzo chudego przedramienia i za słabych mięśni, które jakoś usztywniają te nadgarstki czy coś
. Co można by z tym zrobić? Myślałem o zakupie usztywniaczy, ale czy to pomoże?
Krzysztof Piekarz