SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

GAINER ZA CENE W OKOLICACH 50 ZŁ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517
Witam ,
Mam pytanko odnośnie Gainera
Obecnie posiadam Megabol 737 , zjadłem połowę no i doszło mi te
1 kg masy
Jednak czytałem wasze opinie które nie są najlepsze na jego temat,
niedługo mi się skończy i chciałem wypróbować coś nowego . Możecie polecić mi coś w granicach 50 zł ? Może warto dozbierać i kupić coś lepszego ? Sprawdzałem forum ale nie znalazłem w wyszukiwarce nic na temat czegoś lepszego w tej cenie .
Odpowiedzi nagradzam sogami .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
a niebo lepiej wyjdzie Cie opcja faftaq....
w zadnym gainerze nie nzajdziesz takich ww jak w owsianych...jakbym mial 50 zl to wlasnie tak bym zrobil...i napewno ta opcja bedzie blizsza normalnemu posilkowi jak UYM...

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
nic dobrego za tą cenę ie znajdziesz
chyba, że opakowanie 500 gram
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517
A ile musiał bym wydać na coś porządnego ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
ja bym polecał dozbierać na: Up your mass, Mutant mass, Mass xxl (są małe paczki też) - nie są one najtańsze ale na pewno o niebo lepsze od 737

kieruj się stosunkiem ww/b/t bo nie wiemy też czego Ci w diecie brakuje.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517
Chodzi mi głównie oto żeby zrobić nadwyżkę
No i więcej białka by się przydało .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
Up your mass byłby niezły, ale to już droższy, raczej tylko na 900g by Ci starczyło, mutant mass może wyjdzie taniej paczka 2,2kg.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
jak potrzeba Ci białka to kup białko
oblicz ile dokładnie Ci brakuje kalorii/białka/węgli/tłuszczu i wtedy szukaj gainera o odpowiednich proporcjach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517
"Up Your Mass" Prezentuje się nieźle tylko czy są po nim zadowalające efekty ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517
użyłem nie odpowiedniego słowa "efekty" . Chodziło mi raczej oto czy ten gainer to dobry wybór żeby zrobić nadwyżkę ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
to już zależy od diety i nadwyżki kalorycznej ale up your mass to wg. mnie jeden z lepszych jakościowo gainerów

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
kup vitafit + owsiane
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry cykl?Co jeszcze dokupic?

Następny temat

AAKG/Jablczan cytruliny po treningu i przed snem, warto?

electro
Polecane artykuły