Witam ,
Mam pytanko odnośnie Gainera
Obecnie posiadam Megabol 737 , zjadłem połowę no i doszło mi te
1 kg masy
Jednak czytałem wasze opinie które nie są najlepsze na jego temat,
niedługo mi się skończy i chciałem wypróbować coś nowego . Możecie polecić mi coś w granicach 50 zł ? Może warto dozbierać i kupić coś lepszego ? Sprawdzałem forum ale nie znalazłem w wyszukiwarce nic na temat czegoś lepszego w tej cenie .
Odpowiedzi nagradzam sogami .
Mam pytanko odnośnie Gainera
Obecnie posiadam Megabol 737 , zjadłem połowę no i doszło mi te
1 kg masy
Jednak czytałem wasze opinie które nie są najlepsze na jego temat,
niedługo mi się skończy i chciałem wypróbować coś nowego . Możecie polecić mi coś w granicach 50 zł ? Może warto dozbierać i kupić coś lepszego ? Sprawdzałem forum ale nie znalazłem w wyszukiwarce nic na temat czegoś lepszego w tej cenie .
Odpowiedzi nagradzam sogami .
Krzysztof Piekarz