to tak drętwieje mi lewa ręka oraz czasem boli kręgosłup... Wiem ze to moze być ze jakaś kość uciska nerwy ? Tak wyczytałem. To przeboleje ale..... ściskanie w krtani? czasem nie moge przełknąć śliny.. (OD stresu?... Mam dużo examinów i życie prywatne mnie dobija.. kilka problemów)
jutro ide do lekarza..
moge sie spodziewać złej wiadomosci?
Błagam o odpowiedź.
Zmieniony przez - -Pakerek- w dniu 2010-05-16 23:39:23
jutro ide do lekarza..
moge sie spodziewać złej wiadomosci?
Błagam o odpowiedź.
Zmieniony przez - -Pakerek- w dniu 2010-05-16 23:39:23
Krzysztof Piekarz
wczoraj akurat malowałem ja.... potrafie zaje**** 3 razy porządnie ...
