SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium ,prosze o rade

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
witam
Kupiłem sobie karnet na solarium.Mam tam lampy 180 i jest ich 60 :)
Generalnie jestem juz opalony i chce utrzymac to co mam moze jeszcze troszke bardziej .Zastanawiałem sie jaki wariant uczeszczania obrac w taki celu.Od jakiegos czasu chodze w srody na 15 minut.I tak co tydzien.
Jak sądzicie czy tak bedzie dobrze?Myślałem jeszcze moze zeby dac w pon na 5 minut i w czwa na 10 min.
I polecacei jakies kosmetyki ?
kupiłem sobie balsam do ciała po opalaniu Anida ale chyba jakis lipny jest.Jakie kosmetyki sa dobre przed i po
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Raz na tydzień wystarczy i 15 min tez.Jesli chodzi o kosmetyki przed i po opalaniu to ja uzywam oliwki dla dzieci i nic wiecej,moze to nie zdrowe ale daje najlepsze efekty.Jesli chodzi o kosmetyki sprzedawane w saszetkach wiele z nich zawiera samoopalacz wiec jak już ich uzywasz zwracaj na to uwage,po prostu pros obsługe solarium o kosmetyk bez samoopalacza.Jesli chodzi o kosmetyki po opalaniu to moze wyproboj NiVEA po opalaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
ok dzieki za odp.A te kosmetyki po opalaniu to dzadza ewentualnie jakies widoczne efekty?
Własnie tez słyszałęm o oliwce ,a czemu jest niezdrowa?I jak to ją brac przed opalaniem czy po?
Jezeli przed to troche lipa bo cały bede sie swiecił jak bede wracał z solara:) a podopbno wycierac sie niepwoinno bo cos tam jest mniejszy efekt opalania ale moze sie myle.

p.s heh jenna chciałem w tym 1 poscie napisac ze prosiłbym zebys ty odpowiedziała bo wiedziałem ze sie troche na tym znasz:)
ale nawet nie musiałem pisac dzioeki :)

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Kosmetyki po opalaniu maja za zadanie głownie chronic i dostarczyc składników odżywczych skorze po opalaniu,ja tam ich nie stosuje nigdy...Jesli chodzi i oliwke to jest szkodliwa bo nie zawiera zadnych nawet minimalnych filtrów.Oliwka nalezy sie smarowac przed opalaniem w solarium ,po opalaniu najlepiej zetrzyj ja dokładnie ręcznikeim papierowym albo kup sobie takie chusteczki nawilzone np Pampers ,oliwke sciera sie po opalaniu bo jak Ci wchłonie w ubranie to po kilku dniach rzeczy beda smierdziały stechła oliwka i bardzo trudno sprac ten zapach.Nic nie slyszalam o tym ze oliwki nie nalezy za bardzo wcierac ale to bzdura wyssana z palca.Najlepsza oliwka to oliwka bambino zadne tam Johnsony i inne badziewia no i jest najtansza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
ok to jutro kupie sobie ta oliwke bambino i lece na 15 minut na solar.A jakie mogą byc konsekwencje tego uzywania oliwki?I smarowac całe ciało czy tylko twarz?chyba całe nie :)

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
w solarium powinni dokładnie doradzić co i jak- wystarczy zapytać

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
całe ciało,kolor skóry bedzie wtdy brazowy a nie zaczerwieniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
byłem i po trudach znalazłem ta bambino 7,99 dzisiaj przetestuje
dzieki za rady
1

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
a i jeszcze zapomniałem:)
Jak juz skoncze sie opalac wytre liwke papierem to jak wieczorem suie wykąpac czy moge sobie darowac?
Nie bede smierdział tą oliwką jezeli sie z nia przespie:)

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
cała przyjemnośc po mojej stronie Jesli chodzi o kapiel po solarium to raczej odradzam nie ze wzgledu na oliwke a na fakt iz po dłuzszym moczeniu sie w wannie w goracej wodzie opalenizna bedzie o wiele szybciej schodzic.Polecam szybki prysznic bez bytniego szorowania skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
bambino

kocham zapach ogorkowy po opalaniu sie

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuza a pieprzyki i znamiona!

Następny temat

kontuzja barku i co dalej?

WHEY premium