Witam!
Mam pytanie-mam na zbyciu te dwie odżywki i biore je w dni treningowe ale również mam ok.2kg Gain Bolica 6000 i tu mam pytanie... czy biorąc massacra2 i WPC100% w DT to mogę brać tylko Gain Bolica w DNT ? czy nie ma sensu taka kompozycja ze massacra i wpc w dt a w dnt gain bolica.Ewentualnie jakieś rady?!
Mam pytanie-mam na zbyciu te dwie odżywki i biore je w dni treningowe ale również mam ok.2kg Gain Bolica 6000 i tu mam pytanie... czy biorąc massacra2 i WPC100% w DT to mogę brać tylko Gain Bolica w DNT ? czy nie ma sensu taka kompozycja ze massacra i wpc w dt a w dnt gain bolica.Ewentualnie jakieś rady?!
Krzysztof Piekarz