SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta do oceny+pare pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15610
Posiłek I

Musli lub płatki owsiane
Mleko zaw. 3,2% tłuszczu 250ml

- dodaj jaja, warzywa, orzechy włoskie



Posiłek II

Ryż z jogurtem lub maślanką

- dodaj jakieś mięso, warzywa, oliwa trening za 2h jak dajesz tłuszcze


Posiłek III 12:00

Gainer 1 VITALMAX 40 g
Mleko zaw. 3,2% tłuszczu 250ml lub z wodą

- mleko niskotłuszczowe i to jest bezpośrednio po treningu


Posiłek IV 13:00-14:00

Ryż 150g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 100g

- ja dałeś gainera możesz dodać tutaj warzywa i oliwe

Posiłek V 16:00-17:00
Gainer 40 g z mlekiem lub wodą
Jogurt lub ryż z maślanką 150 g

- bez gainera, daj ryż z mięsem warzywami i oliwą.

Posiłek VI 20:00-21:00

Margaryna "RAMA" 10g
Chleb 3 kromki
Jaja kurze całe średnie 3 szt

- daj masło zamiast margaryny, chleb razowy, warzywa.

Policz bilans, btw, proporcje pomiędzy tłuszczami.

Eee... Lubię placki ^^

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym zrobić - oponka i brzuch

Następny temat

Problem z posilkiem przed tre

electro
Polecane artykuły