Witam
Piszę w takiej sprawie
jakiś czas temu zakładałem temat w targowisku w którym sprzedawałem johimbinę. założyłem go zarówno tutaj na SFD jak i na forum bliźniaczym, na insomnii. Tutaj usunięty został on przez rippera, a jako uzasadnienie coś w stylu ze nie można tym handlować bo mało kto w Polsce to sprzedaje. śmieszne? - co najmniej śmieszne uzasadnienie.
na insomnii temat został przeniesiony do wielkiej rady i tam mi bull ładnie wyjaśnił ze nie chce po prostu żeby przez forum było to sprzedawane itp, ,żebym zrobił aukcje na allegro i dal w targowisku jedynie link informacyjny.
tak tez zrobiłem, aukcja na allegro jest, johimbina się tam sprzedaje i nie tylko ja ja tam wystawiam, jest kilka aukcji z tym produktem, nie są usuwane przez serwis allegro, yohimbina jest całkowicie legalna w Polsce itp. na insomnii temat wisi teraz już bez żadnych problemów, a tutaj ripper znowu usunął i od 2-3 dni nie odpowiada powiadomkę z pytanie dlaczego, z wyjaśnieniem sytuacji itp wiec zakładam temat tutaj.
mam nadzieje ze wypowie się ktoś bardziej kompetentny od rippera. nie potrafi mi w żaden sensowny sposób wyjaśnić dlaczego usunął mój temat wiec może ktoś inny?
Piszę w takiej sprawie
jakiś czas temu zakładałem temat w targowisku w którym sprzedawałem johimbinę. założyłem go zarówno tutaj na SFD jak i na forum bliźniaczym, na insomnii. Tutaj usunięty został on przez rippera, a jako uzasadnienie coś w stylu ze nie można tym handlować bo mało kto w Polsce to sprzedaje. śmieszne? - co najmniej śmieszne uzasadnienie.
na insomnii temat został przeniesiony do wielkiej rady i tam mi bull ładnie wyjaśnił ze nie chce po prostu żeby przez forum było to sprzedawane itp, ,żebym zrobił aukcje na allegro i dal w targowisku jedynie link informacyjny.
tak tez zrobiłem, aukcja na allegro jest, johimbina się tam sprzedaje i nie tylko ja ja tam wystawiam, jest kilka aukcji z tym produktem, nie są usuwane przez serwis allegro, yohimbina jest całkowicie legalna w Polsce itp. na insomnii temat wisi teraz już bez żadnych problemów, a tutaj ripper znowu usunął i od 2-3 dni nie odpowiada powiadomkę z pytanie dlaczego, z wyjaśnieniem sytuacji itp wiec zakładam temat tutaj.
mam nadzieje ze wypowie się ktoś bardziej kompetentny od rippera. nie potrafi mi w żaden sensowny sposób wyjaśnić dlaczego usunął mój temat wiec może ktoś inny?
Krzysztof Piekarz