Mam pytanko... Mogę brać kreatyne Olimpu razem z Ostrowią tylko ze rozrabianą z mlekiem ? Czytałem że przy braniu kreatyny nie powinno sie pić mleka. I nie wiem teraz jak wszystko połączyć bo białko z wodą ostrowii nie jest za dobre... pozdro
...
Siemaneczko
Mam pytanko... Mogę brać kreatyne Olimpu razem z Ostrowią tylko ze rozrabianą z mlekiem ? Czytałem że przy braniu kreatyny nie powinno sie pić mleka. I nie wiem teraz jak wszystko połączyć bo białko z wodą ostrowii nie jest za dobre... pozdro
Mam pytanko... Mogę brać kreatyne Olimpu razem z Ostrowią tylko ze rozrabianą z mlekiem ? Czytałem że przy braniu kreatyny nie powinno sie pić mleka. I nie wiem teraz jak wszystko połączyć bo białko z wodą ostrowii nie jest za dobre... pozdro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Mleko spowalnia wchlanianie kreatyny.
"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'
...
Z tego co mi wiadomo to kreatyna z mlekiem nie bardzo pasuje
Łykaj krete i białko z woda a jak samo białko bez krety to mozesz pić z mlekiem ;)
Łykaj krete i białko z woda a jak samo białko bez krety to mozesz pić z mlekiem ;)...
barto3130 - skąd masz takie informacje? 

...
koniorek smialo rob jednego miksa
ja obecnie z rana miksuje jedzenie i do tego wrzucam jeszcze kreatyne i rozne inne proszki
tylko nie radze miksowac witamin w kapsach z jedzeniem
smak ulega zmianie
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-05-06 16:04:41
ja obecnie z rana miksuje jedzenie i do tego wrzucam jeszcze kreatyne i rozne inne proszki
tylko nie radze miksowac witamin w kapsach z jedzeniem
smak ulega zmianie
Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-05-06 16:04:41
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
niedawno byla dyskusja nt. brania krety z mlekiem - laduj razem jak chcesz, wiele ludzi tak robi i sa zadowoleni.
"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz