Wiatm!
Jaki plan lepszy
Chodzi mi o to że plany różnia sie tez tym:
np Klatka 4serie 12-10-8-8
Klatka 8serii wyciskanie do max
Ktory lepszy?
Wiecie chyba o co mi chodzi...
Jaki plan lepszy
Chodzi mi o to że plany różnia sie tez tym:
np Klatka 4serie 12-10-8-8
Klatka 8serii wyciskanie do max
Ktory lepszy?
Wiecie chyba o co mi chodzi...
Cele stawia się po to by je osiągać!!!
Krzysztof Piekarz