SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w ułożeniu 2 cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Pod koniec tyg kończe swój pierwszy cykl na Shoock Therapy + Storm
Zrobie miesiąc przerwy i chce zrobić następny.
Tylko nie wiem czy go ciągnąć dalej na Stormie i Shocku czy coś innego.
Napewno w tym cyklu chce jakiś stak,booster treningow i booster pompujący
myślalem nad takim zestawem
JetFuse NOX + HP + Nitrobolon Energizer
Co wy na to? Czy lepiej coś innego czy zostawić takie połączenie?
i jak by to dawkować?
ewentualnie myśle też nad NO-Xplode tylko wtedy nie wiem czy będzie potrzebny JetFuse i Nitrobolon.
Tak to by wyglądało HP + NO-Xplode
A i moim celem jest czysta masa mieśniowa ^^

Zmieniony przez - MatixJaw w dniu 2010-05-05 16:41:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1917 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34027
pociagnij do konca opakowan Shock+storm potem zrob przerwe minimum taka jak twal cykl
na czysta mase miesniowa to jest dieta.
wypelnij ankiete to doradzimy

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Diete mam.A shoock i storm skończy mi się w tym tyg,potem miesiac przerwy
i najprawdopodobniej zedycuje sie na HP z No-xplode i jakies mono do tego.
Ale czekam dalej na rady


Wiek 18lat
Waga ok.71
Wzrost 174
Staż treningowy od Grudnia
Cel cyklu czysta masa
Stosowane już wcześniej suplementy Dyma burn,Shoock Therapy,Storm,CM1250,WPC,Whey Protein Olimp,Whey Protein Fitmax,BCAA.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1917 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34027
Hp+mono badz No-xplode+mono starczy:)
chyba ze masz troche kasy to zamiast mono mozesz dac creamision z fitmaxa:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Ile trwał cykl? Pamietaj o odpowiednio długiej przerwie bo jest ona bardzo wazna - jesli bedzie za krótka efekty beda mizerne.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem te mniejsze puchy,około miesiąca,chce zrobic teraz 5-6 tyg przerwy i jazda ;]
a mogę coś brać w tej przerwie? jak tak to co ?(pomijając witaminy,bcaa etc.) chodzi mi o cos na siłe i mase
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1917 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34027
aakg/cytrulina/badz cos typu Body Octane/Noz IV/WF

IHS TEAM.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DY-Nox Pump

Następny temat

BODY OCTANE

electro
Polecane artykuły