SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobór spalacza -> pomożecie , pomożemy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 738 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26272
Witam cichłbym żebyście doradzili mi jaki spalacz mam kupić bo jest ich masa venom , dren,scroch ,dyma burn,animal cuts itd więć który z tych spalaczy byłby dobry na dobre spalanie fatu priorytet to brzuch ,wiecej w dzienniku zdjecia i dane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17304
Szczerze mówiąc to z tych, który byś nie kupił na pewno pomoże jak bd dobra dieta...
Ogólnie moim zdaniem numer 1 to Venom... ale na początek bym polecił Scorcha sam brałem i efekty bardzo na + i cena ostatnio też przystępna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 738 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26272
a animal cuts jest taki sam jak scorch czy słabszy ? i dosc tanio dren ae słyszałem ze hardrockowy jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
mysle ze przy Twojej wiedzy spalacz sie nie przyda, bez urazy wymieniles mocna grupe spalaczy i napisales ze glownie chodzi o brzuch zamiast tego czy juz stosowales spalacz jakis, czy masz diete i jak z treningiem aerobowym

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6028
Podstawa każdego spalania to dobra dieta na 0 bądź - bilansie plus aeroby/hit:) Spalacze to tylko uzupełnienie:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 738 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26272
Tom wiem bed e miał diete na 0 ale chyba bardziej bilans ujemny - 200,300 kcal + trening 3x + areoby 3x week.Chcę wybrać spalacz jak najlepszy bo nie śpię na pieniądzach żeby eksperymentować wieć pytam się który lepiej wybrać .Nie chce robic redukcji tak jak inni bez diety bo sam spalacz nic nie da ale spalacz na pewno przyspieszy efekty :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
ile chcesz spalic? i rozumiem ze nie brales jeszcze zadnych tego typu wynalazkow?

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 738 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26272
ile kg hmmm zobacz na moje zdjecia , ja bym chciał jak najwięcej spalić z brzucha i boczków bo to jest masakra , wiem ze fat pali sie z całego ciała ale priorytet to właśnie brzuch a jeśli z innym miejsc też wytopi sie smalec to tez nie będzie zle :) antykatoliki mam leucine i bcaa żeby miecho zachować .Sam nie wiem co wybrać bo jest tego dużo a też nie chciałbym kupic czegoś co nie będzie dawało rezultatów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 929
Najpierw Dyma-burn, potem Scorch i na 3 miesiąc wycinki Mitotropin i sam siebie nie poznasz:)

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 738 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26272
No tak ale teraz mogę kupić w dobrej cenie trec z-9 czy jest sens czy lepiej dyma lub scrocha ?
więcej tutaj https://www.sfd.pl/trec_lipo_z_9__OPINIE-t589553.html 
Mam jeszcze kilka dni zeby zakupić spalacz wie ć sie pytam co najlepiej wybrać ,prosiłbym o uzasadnienie dla czego warto ten i ten splacz itd liczę na waszą pomoc
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
tego z9 nie szamałem wiec sie nie wypowiem
jak pepo chwali to znaczy że dobry produkt

imo z własnego odczucia na dzień dzisiejszy
polecam tight extreme
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja prosze o opinie

Następny temat

ODŻYWKI ! POMOC

electro
Polecane artykuły