SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór spalacza -> pomożecie , pomożemy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
giecik tylko jest taki problem ze jest 100 ludzi i każdy ma inne inne zdanie i każdy poleci co innego .Myślę ze dyma ,scorch lub lipo z-9 będzie dobre tak mi sie zdaje bo splacz trzeba brać pod sylwetkę zdjęcia w dzienniku jak by co .A na a jak redukcja na tighcie ? dobrze pali fat pas i okolice pempka , jak i klatka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nefralgiczne miejsca wiec propozycja moja była adekwatna do potrzeb
spalacz na bazie yohy
trening i dieta to wiadomo

tight extreme pleciłem
imo jeden z lepszych spalaczy na dzień dzisiejszy na rynku

redo na tighcie robiłem w tamtym roku
efekty dobre

zdr

Zmieniony przez - giecik w dniu 2010-04-23 22:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Lipo z9 nie jest złym produktem, tylko cenowo trochę drogo wychodzi, ale na pewno jest lepszy niż TFB czy ClenB Treca. Dyma jako pierwszy i koniec tematu:)

Zmieniony przez - LuvProtein w dniu 2010-04-24 09:43:16

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
dyma albo scorch kupie , chociaz ten lipo moge miec za cene dyma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
hmm, no chyba, że tak to ładuj go jako pierwszego, a po nim Dyma, dobry start to podstawa

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Ale jaki mam pierw ładować ? lipo czy scorcha? a pożniej dyma ?.chyba lepiej lipo a jak nie kupie lipo to kupie któregoś z powyższych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Wydaje mi sie ze lipo mocniejszy od scorcha

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
lipo, dyma, scorch - zaufaj:)

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Biorę Scorcha po 6 kapsułek dziennie i nic nie odczuwam - jak dla mnie słaby środek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja prosze o opinie

Następny temat

ODŻYWKI ! POMOC

WHEY premium