SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór spalacza, dotychczasowe nie działały.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Witam.

Rok temu jadłem LipoBurn z FA, TSE z Olimp oraz CleanBurexin z Treca. Nie czuje kopnięcia po spalaczach więc tym razem szukam czegoś co działa na fat ale nie musi pobudzać.
Dieta jest ale nie chcę jeść mniej niż kobieta :D
Chodzi o małą pomoc do treningów i miski, coś by organizm otrzymał bodziec inny niż kcal czy aeroby.
Chciałbym stosować 4-6 tygodni tak by w czerwcu wrzucić inny spalacz lub ponownie tam sam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja po Meltdownie chyba mam problemy z agresją i czepialstwem. Bo kiedy go brałem to nie było chyba dnia bym się ze swoją nie pokłócił o jakieś pierdoły, a nawet lekkie problemy w pracy , czy bardziej "obowiązki" jakoś mnie tak bardziej przejmowały i na stresie chodziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Daj ankiete i rozklad b/t/w w diecie to cos sie pomysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Spróbuj scorch od Man ale nie oczekuj za dużo po spalaczach chyba ze bierzesz ten z 1.3D ale na razie odradzam :) .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
2) wiek: 26cm
3) waga/wzrost: 92kg - 183cm, %bf poniżej 20%
4) staż treningowy: około 2 lat
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
200g B, 250g WW, 70 T, około 2430kcal WW głownie na śniadanie, przed i po treningu.

Dieta jest spoko - pewnie da się coś poprawić ale nie ma diety idealnej. Jem czysto, pilnuje się itp.

Treningi: crossfit, boks i bieganie, aeroby w postaci marszu po lesie.
Mój organizm to małpa i bardzo wolno gubi wagę. Rok temu dopiero przy 2200 coś spadało :D
Teraz przy 2600-2500 szło ale już ostatnio bardzo, bardzo wolno. Dlatego chcę wrzucić coś na krótko by dodać małą pomoc.
Zapewniam, że dieta i treningi są :) A spalacz ma być dodatkowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Za dużo nie oczekuję, nawet jak będzie dobre placebo to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Swoje latka masz. Moze yoha albo 1,3d fajnie by sie sprawdzila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Co z tego ile ma lat ... Staż 2 lata nie bierz się za żadne 1.3d scorch jest okej bierz :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Yoha raczej na docinkę jak będę miał już 12% bf :D póki co chodzi tylko o lekkie pchnięcie tego wszystkiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Scorch fajnie grzeje, pobudza też nie najgorzej , a kumpla wyrywał z kapci(No ale on nie pije kawy, a ja to po 200mg kofeiny mogłbym pewnie pójść spać aktualnie). Z mocniejszych VPX Meltdown , pobudzał już dobrze z efektem ćpalni (Ostre barwy jak i podłoże lubiało mi zafalować w oczach). Z tanszych na początek Activlab thermo shape 2.0(się śmiejcie ale to jak mnie 4 capsy tego wypacały to nawet w/w mniej dają potliwości).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Większość spalaczy brałem nawet 250% dawki zalecanej przez producenta....i kopa nie czułem :D
Dlatego teraz zależy mi na czymś co może zadziała od środka, w sposób niewidoczny dla mnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porzadny cykl na mase/sile

Następny temat

Białko -Do pierwszego posilku

WHEY premium