Szacuny
2
Napisanych postów
197
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2768
witam
jak w temacie. nabawiłem się kontuzji mięśnia dwugłowego ale nie wiem czy jest to naderwanie czy naciągnięcie. boli mnie mniej więcej w połowie mięśnia jak go przyciskam ręką ale jak już próbuje rozciagnąć to bliżej kolana. nie mam żadnego krwiaka ani nic tylko mięsień jest opuchnięty. pytam bo do lekarza ide dopiero jutro ale chciałbym się dowiedzieć czegoś już teraz żeby się nie stresować do jutra...
Szacuny
2
Napisanych postów
197
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2768
no chodzić raczej mogę ale kuśtykam:)
ale ty taż miałeś problem z dwugłowym??
co najlepiej od razy po takim urazie zrobic? zimne okłady czy może jakieś maści rozgrzewające?
Szacuny
82
Napisanych postów
1924
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
19648
Ja po treningu robiłem przebieżki i przy jednym z biegów coś strzeliło mi w lewej nodze i od razu noga puchła i nie mogłem stanąć ( aż łzy stanęły w oczach )
Najlepiej to okład zimny i maści przeciwbólowe . Na pewno nie rozgrzewające bo jeszcze gorzej !
Lód i maści przeciwbólowe . Poza tym wizyta u lekarza :)
Szacuny
2
Napisanych postów
197
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2768
byłem dzisiaj u lekarza... pomasował troche popatrzył i powiedział że mam naderwany mięsień. a chodzić moge chociaz troche boli i ruszać ta noga też moge...
a ty ile przerwy miałeś z tym naderwaniem??