SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kontuzja dwugłowego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2768
witam
jak w temacie. nabawiłem się kontuzji mięśnia dwugłowego ale nie wiem czy jest to naderwanie czy naciągnięcie. boli mnie mniej więcej w połowie mięśnia jak go przyciskam ręką ale jak już próbuje rozciagnąć to bliżej kolana. nie mam żadnego krwiaka ani nic tylko mięsień jest opuchnięty. pytam bo do lekarza ide dopiero jutro ale chciałbym się dowiedzieć czegoś już teraz żeby się nie stresować do jutra...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Możesz chodzić ? Jeśli tak to jest naciągnięty. Ja miałem raz naderwany mięsień to nawet na nogę nie mogłem stanąć a co dopiero mówić o chodzeniu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2768
no chodzić raczej mogę ale kuśtykam:)
ale ty taż miałeś problem z dwugłowym??
co najlepiej od razy po takim urazie zrobic? zimne okłady czy może jakieś maści rozgrzewające?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Ja po treningu robiłem przebieżki i przy jednym z biegów coś strzeliło mi w lewej nodze i od razu noga puchła i nie mogłem stanąć ( aż łzy stanęły w oczach )

Najlepiej to okład zimny i maści przeciwbólowe . Na pewno nie rozgrzewające bo jeszcze gorzej !

Lód i maści przeciwbólowe . Poza tym wizyta u lekarza :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2768
byłem dzisiaj u lekarza... pomasował troche popatrzył i powiedział że mam naderwany mięsień. a chodzić moge chociaz troche boli i ruszać ta noga też moge...
a ty ile przerwy miałeś z tym naderwaniem??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3741
ja 3 miechy z naderwaniem ;/ przesrane nic nie można robic. Mam nadzieję, że szybciej sie wyleczysz..

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12084
rehabilitacja ci pomoze!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 197 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2768
a jakie dokładnie zabiegi??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Ja nie trenowałem 2 miesiące ... A zabiegi jakie miałem

Laser
prąd
Ultradźwięki
masaż
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23192
Dostałeś skierowanie na rehabilitację od lekarza?

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1924 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
Hmm trochę dziwne ,że lekarz nie dał skierowania na usg żeby zobaczyć czy to zerwanie ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spinning - jedzenie przed i po

Następny temat

Dziwne bóle piszczeli

electro
Polecane artykuły