Mnie się gazeta podobała.Dosyc zroznicowana tematyka,fajnie sie czyta.Szczegolnie przypadł mi do gustu artykuł o amfetaminie hitlera,gdyz nie zdawałem sobie sprawy,ze w tamtyc czasach na porzadku dziennym bylo branie narkotykow.W gazecie tej brakuje mi jakiegos trenigu na partie miesni prezentowana przez jakiegos zawodnika.
...
Ale nie bede przeciez posladkow cwiczyl,bo to dla bab :)Fajny jest ten wywiad z Brandonem Currym,sadze ze chlopak moze wkrotce troche namieszac wsrod zawodowcow.Napisalem emaila do redakcji gazety,aby umiescili jakis ciekawy trening zawodowca o ile mogom i o dziwo odpisali mi,ze cyt. "W kwietniowym numerze Body Style będą dwa treningi zawodowych kulturystów.Ponadto gazeta powiększona będzie do 120 stron fascynującej lektury oscylującej wokół MMA, boksu ,kulturystyki i wrestlingu.Pozostałe działy tematyczne typu suplementacja, medycyna, moda, styl, sporty extremalne wzbogacone będą o ciekawe informacje i newsy."
...
567890 - zastanów się następnym razem 2 razy zanim coś dopiszesz do tematu, prywatę pozostaw dla siebie
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
Temat dotyczy gazety. Niczego nie popieram, nie interesują mnie po prostu inne kwestie niż gazeta , o której jest główny wątek, nie wnikam w to co kto wie , widział, kogo lubi ,a kogo nie.
Nie lubię się powtarzać, więc jest to ostatnia kasacja Twojego - nic niewnoszącego do tematu - posta, bez konsekwencji zablokowania konta.
Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-03-24 12:31:01
Nie lubię się powtarzać, więc jest to ostatnia kasacja Twojego - nic niewnoszącego do tematu - posta, bez konsekwencji zablokowania konta.
Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-03-24 12:31:01
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
Yussuf a wiesz może dokładnie którego kwietnia, lub może wcześniej(ostatnie dni marca) wyjdzie kwietniowy numer? :)
...
Mam gazetke przeczytałem i powiem ze nie zła nie jest typowo o kulturystyce jak MD ale sporo mnie zainteresowało np.art o Masutasu Oyama pewnie kupie nastepny numer.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!