czwicze na mase a sory ze sie pytam a co to split???
...
jakiś super planów na szerokość nie ma, z czasem sama przyjdzie,
jedno wyciskanie przy barkach to trochę mało, spróbuj wyciskanie podchwytem, potem sztangielki albo sztanga, unoszenie i facepulls, sam zawsze robiłem tak splita i dobrze się ćwiczyło, zresztą są tysiące planów i komibnacji, spróbuj sam kilku ćwiczeń i ćwicz to co ci lepiej wchodzi
jedno wyciskanie przy barkach to trochę mało, spróbuj wyciskanie podchwytem, potem sztangielki albo sztanga, unoszenie i facepulls, sam zawsze robiłem tak splita i dobrze się ćwiczyło, zresztą są tysiące planów i komibnacji, spróbuj sam kilku ćwiczeń i ćwicz to co ci lepiej wchodzi
...
na barki robie tylko te dwa czwiczenia 5-7 seri po 15 powturzen
moze powinienem dorzucic do tych czwiczen to:
moze powinienem dorzucic do tych czwiczen to:
...
hm 2 ćwiczenia, 5-7 serii po 15 powtórzeń? specem nie jestem, ale chyba fail jeśli chodzi o masę ;d
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Trening do poprawy
Następny temat