SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po czym największe placebo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po jakim suplemencie jest największe placebo (nie ważne czy na masę, rzeźbę itp.)? Zaobserwowałem, że u mnie placebo jest wyjątkowo duże (np. świetnie działało na mnie słabo oceniane na SFD białko sojowe).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
a rozstepy ci sie nie rzuciły po tych znakomitych efektach po białku ???

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczęśliwie- nie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23555
największe placebo????

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO
sklep zawiesza działalność do odwołania

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
Ja mam super efekty po wodzie mineralnej!

-= light =-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
Ja wpieprzam codziennie kilogram buraków i rzeźba mi się tak wyostrzyła, że nawet po ziemniakach takiej niemiałem...

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10613
Ja też lubię plac...placki

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
najwieksze placebo bedziesz mial po dibenzocode magnum megabola zwlaszczza jak przed stosowaniem przeczytasz ich reklame na temat tego produktu: "...prawdziwa alternatywa dla sterydow..."
sproboj, warto ;)
... no comments...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3217
ja mialem najwieksze po placebolanie II
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po sterydzie*
* Nalewka czekoladowa


Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2003-03-21 22:07:24
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37375
o qrwa !! ale avatar !! masz soga buahaaaa LOL



#################
#Barlinek Rulezzz#
#################

--== Są dwie miłości w moim życiu: moja dziewczyna i moja siłownia ==--

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b12

Następny temat

Odżywka za 18zł Megabola

electro
Polecane artykuły