SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wysokie Ciśnienie w Oku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
Witam, mam problem otóż od ponad roku chodzę na siłownię.
Ostatnio będąc u okulisty wykazało mi, że mam za wysokie ciśnienie w oku ;/
Okulistka powiedziała że ćwiczyć mogę ale nie mam się mocno męczyć i podnosić o wiele mniej .
I tutaj zaczyna się problem, ponieważ nie wiem jak mam ćwiczyć na małych kilogramach ?? Robić dużo serii i mało kg ?? Niedługo chciałem zacząć typowy trening na masę ( na sucho ) i nie wiem czy w ogóle opłaca się ćwiczyć.

Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Kwestia indywidualna.
Nie sugeruj się opiniami z neta.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3538
Jesli masz uczucie jakby powieka ci drgała dorzuc troche magnezu to powinno załatwic sprawe - ja tak mialem i przestało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27082
zmierz u dobrego okulisty grubosc rogowki, mozliwe ze zawyzylo Ci wynik

masz za wysoki cisnienie w oku i co dalej?
idz do innego okulisty i dowiedz sie jaka jest tego przyczyna
nie mozesz tego zostawic, gdyz wysokie cisnienie w oku to oznaki jaskry -
bardzo powaznej choroby

cwiczenie ma wplyw na cisnienie tetnicze
cisnienie w galce ocznej jest niezalezne od niego
jesli juz to w znikomym stopniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1711
Kaczlaw ty idioto. Ps. naucz sie czytać łazęgo.:)

węglarka nie chodzi, bo paliwo za drogie, ale na sucho też można czynić postępy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
K3NJI - Miałem mierzone ciśnienie u prywatnego i u państwowego okulisty i u obu wyszło ze mam za wysokie ale nie jest aż takie groźne.
Prywatny powiedział żebym odrazu sie do państwowego zapisał i dodał że to poważna sprawa bo tak jak napisałeś to może być jaskra . W przychodni okulistka powiedziała że to może być związane z dojrzewaniem i że mam co miesiac przychodzić i mierzyć ciśnienie a jak narazie zaprzestać z ciężkim treningiem.
ps Dziękuje za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27082
jesli zastosujesz sie do moich rad
napisz tutaj grubosc rogowki i jakie wyszlo cisnienie
w wieku dojrzewania wlasnie jaskra moze sie rozwijac ale nie jest to zwiazane np z hormonami

radze Ci dobrze zmierz grubosc rogowki
bedzie Ci wychodzilo duze cisnienie zapisza Ci krople i wtedy dopiero wywolaja prawdziwa jaskre! gdyz jak napisalem wynik bedzie zawyzony ze wzgl na rogowke
nie bagatelizuj tego!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
CO ma drganie powieki do cisnienia w oku?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27082


omg
czytanie ze zrozumieniem..
przeczytaj temat jeszcze raz

autorowi nie drga powieka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Jesli masz uczucie jakby powieka ci drgała dorzuc troche magnezu to powinno załatwic sprawe - ja tak mialem i przestało


czytanie ze zrozumieniem..
przeczytaj temat jeszcze raz

autorowi nie drga powieka


Posty sobie nabijasz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27082
tak nabijam bo kto ma wiecej postow jest lepszy od tego co ma mniej


podbiles do mnie ze drganie powieki nie ma nic do rogowki o ktorej pisalem
ja sie odnioslem to wys cisnienia
to kaczlaw pisal ni z gruszki ni z pietruszki o jakims drganiu powieki!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przepuklina pępklowa

Następny temat

Otarta skóra? czy coś innego?

Shoty
Polecane artykuły