SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt wysokie ciśnienie w oku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Hej! Ćwiczę siłowanie na rękę. Mam zbyt wysokie ciśnienie w jednym oku. Jak byłem u okulisty to mi nie powiedziała nic, ale sam sie nie chwaliłem, że ćwiczę. Wybieram sie na dokładniejsze badania tego oka, ale się denerwuję bo już osiągnąłem wiele w moim sporcie. Chciałem się spytać czy mogę z tym nadciśnieniem w prawym oku ćwiczyć tak jak robiłem to do tej pory. Ma ktoś może podobny problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
wiem ze takie nadcisnienie moze spowodowac odklejenie siatkówki... co prowadzi do duzej dysfunkcji oka :/ ale udaj sie na te badania i to im szybciej tym lepiej i jesli mozesz to dobrze by było gdybys zrobił sobie do czasu badan jakas mała przerwe w tym sporcie...

moje pytanie: skad wogóel wiesz ze masz nadcisnienie w oku ?? robiłes jakies badania juz ??

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
heh wlasnie o czyms takim czytałem na oko () szansa ,ze od ćwiczeń siłowych odklei Ci sie siatkówka jest równa 1:100 000

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
szansa ,ze od ćwiczeń siłowych odklei Ci sie siatkówka jest równa 1:100 000 - jestes pewny ???

ja czytałem/słyszałem widocznie o czyms zupełnie innym...

no ale ...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
Ja wiem o tym bo już wcześniej miałem problemy z tym okiem i jestem pod stałą opieką lekarską. No nic, trochę mnie uspokoiliście. W przyszłym tygodniu do okulisty... trzymajcie kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Mojej koleżance z powodu nadciśniania oko pękło, więc nie ma z tym żartów!

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
https://www.sfd.pl/Ćwiczenie_a_wada_wzroku-t105289.html 

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Creggg chyba zbyt pochopnie wyciagnołes wnioski z tego wkleonego tematu... przeczytałem cały i nigdzie jednoznacznie nie jest powiedziane ze cwiczenia siłowe zwiekszajace cisnienie w gałce ocznej nie moga spowodowac odklejenia sie siatkówki oka... raczej zdania były podzielone a ludzie z troski o własne zdrowie próbowali nie wykonywac cwiczen które mogły by podnosic cisnienie w oku... brakuje tu kompetentnej osoby do potwierdzenia lub obalenia tej "historii" bo na razie to czytamy same spekulacje...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Przy nadciśnieniu w ogóle nie powinno się wykonywać żadnych sportów siłowych. Powie ci to każdy specjalista. Jednak to my wybieramy jaką drogą będziemy podążać.

Pozostają nam zatem inne sporty, lekkie takie jak pływanie, trucht, jazda na rowerze, sporty drużynowe.

Oczywiście to wszystko o umiarkowanym wysiłku

Niestety sporty siłowe nie są dla wszystkich.Wiele jest osób z problemem nadciśnienia. Zobacz jak stres może na to wpływać http://prawidlowe-cisnienie-krwi.pl/stres-a-cisnienie-krwi sprawdź to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
Thank You Mr Obvious, You once again save the world.

pain is a weakness, which leaves in time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy istnieje inny wskaźnik masy ciala niz BMI?

Następny temat

...

WHEY premium