Witam mam 19 lat, trenuję bez planu od około roku, jednak zauważyłem że nie ma to sensu, gdyż moim celem jest masa której poprostu nie mam i nie umiem nabić, dodatkowo 2x w tyg uczeszczam na MT. Diety nie stosowalem, jadłem dobrze, kasze,ryż makarony, sery białe, ryby, kurczaki, jednak bez efektu masowego,diete mam juz ułożoną i chce spróbować ćwiczyć tak jak się powinno. Prosiłbym o ułożenie jakiegoś planu pod tym kątem.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 77
Wzrost: 192
Cel treningowy: masa mięśniowa
Staż treningowy na słowni: około roku
Uprawiane inne sporty: Muay thai
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sprzęt domowy: ławka skos, poziom, sztangietki, gryfy prosty, łamany, drążek, obciążenia około 250kg.
Dieta: już ułożona, gotowa do realizacji, czekam jedynie na plan.
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 77
Wzrost: 192
Cel treningowy: masa mięśniowa
Staż treningowy na słowni: około roku
Uprawiane inne sporty: Muay thai
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sprzęt domowy: ławka skos, poziom, sztangietki, gryfy prosty, łamany, drążek, obciążenia około 250kg.
Dieta: już ułożona, gotowa do realizacji, czekam jedynie na plan.
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
