Witam
Chciałem się zapytać jakie polecacie maści do smarowania żeby zregenerować wybitą kostkę w dłoni ??
ps. W ogóle przydał by się nowy dział pt. KONTUZJE do trochę tego jest i to porozrzucane po rożnych działach a tak by było w jednym. pozdro
Chciałem się zapytać jakie polecacie maści do smarowania żeby zregenerować wybitą kostkę w dłoni ??
ps. W ogóle przydał by się nowy dział pt. KONTUZJE do trochę tego jest i to porozrzucane po rożnych działach a tak by było w jednym. pozdro
Krzysztof Piekarz

