SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mala waga i sadelko na brzuchu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3231
Witam cwicze na siklce juz jakies 1,5 roku z przerwami, na 173cm wzrostu waze 62kg, niestety mam tez troche sadelka na brzuchu...w okresie zimowym cwiczylem troche abs2, teraz troche abs 8min cwiczę, gdzies w kwietniu za a6w chcialem sie wziasc...jednak moj problem to sadleko. nie mam duzej nadwyzki kcal , w niektopre dni nawet mam malutki deficyt. Boje sie biegac bo i tak malo waze i nie chce jak szczypior wygladac, a mimo to chcialbym troche brzuch uwidocznic... co poradzicie?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
cwiczyc brzuch to po 1 i napewno nie a6w tylko proste 3 cwiczenia na kazdy rejon kolejno dol, skos, gora

redukcja przyjdzie jak bedzie wieksza waga bo teraz nie am co zaczynac nawet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3231
no teraz robie abs... czemu nie a6w? bo chcialem do wakacji jakos ten niesczęsny brzuch poprawic, na wiosne chcialem troche HIIta porobić, oczywiscie uwzglednie to w diecie, to dobry pomysł?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
jezeli uwzgledniasz cos w diecie dajesz dalszy + kaloryczny czyli nic nie spalisz

albo redukcja albo masa (ew utrzymanie wagi)

a A6W slaby trening bylo o tym 100000 razy na forum i nie mam zamiaru powtarzac tego samego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3231
juz mam maly mętlik ktos mi tu kiedys napisal ze moge biegac ale musze w diecie to uwzglednic...to jzu nie wiem czy wogole warto bo i tak nic to nie da...;/

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
biegac mozesz przeciez nie zabronilem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3231
lol...chodzi mi o efekt w postaci zmneijszenia ilosci sadelka na brzuchu, nie mam go nie wiadomo ile, lekki zarys i tak juz mam, ale naprawde mały, wiec chodzi mi o konkretny efekt

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening HST do oceny na masę.

Następny temat

Trening masówka , do sprawdzenia i poprawek!

electro
Polecane artykuły